+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Kolor
Materiał
Szerokość
Wysokość
 

Szafy na rysunki

Gdzie pomieścić duże karty i plany, rysunki i zdjęcia? Proponujemy nasze specjalne szafy na rysunki. Nadają się zarówno do biura architekta, galerii jak i do archiwum: oferują dużą ilość miejsca na każdy format papieru.
Znaleziono 2 artykuł/-y/ -ów
| | |
CP - Szafa na rysunki
do formatu DIN A1
netto
od 3.840,-
CP - Szafa na rysunki
do formatu DIN A0
netto
od 4.250,-
Znaleziono 2 artykuł/-y/ -ów
Szafy na rysunki
Szafy na rysunki to pomocnicy do rzeczy, które nie pasują ani do segregatorów ani teczek. Przechowywanie chroniące przed dostępem światła w niektórych zawodach jest nieodzowne. Architekci wykorzystują szafy na rysunki do przechowywania map i planów, graficy, artyści i fotograficy potrzebują szaf na rysunki, o formacie szuflad DIN A0 lub DIN A1, mieszczącym duże formaty, do leżącego przechowywania wszelkiego rodzaju papieru. Szafy na rysunki to nieodzowny, codziennie stosowany środek pomocniczy w bibliotekach i zbiorach muzealnych. Szafy na rysunki i szafy z szufladami to pierwszy wybór w przypadku zapotrzebowania artystycznego galerii, ponadczasowego przechowywania materiałów archiwalnych lub jako rozwiązanie zapobiegające zużywaniu się przechowywanych materiałów. Szafy na rysunki są nieodzowne do kontrolowanego przechowywania mediów w bibliotekach, do bezpiecznego, chronionego przed dostępem światła przechowywania stylowych prezentacji obiektów i rysunków w muzeach. Różnego rodzaju szafy na rysunki znajdą Państwo w szerokiej ofercie KAISER+KRAFT.

Techniczny środek roboczy dla specjalnych wymagań
W świetle ustawy o bezpieczeństwie urządzeń (GSG) jako techniczne środki robocze szafy na rysunki podlegają wymogom bezpieczeństwa zgodnym z § 3 GSG. Wysokiej jakości lakierowanie piecowe wytrzyma większe obciążenia i uderzenia. Blokada wypadnięcia, stosowana przy większych formatach, jest dodatkową ochroną przed przewróceniem a dzięki wytrzymałym szynom teleskopowym na łożyskach kulkowych gwarantuje dodatkowe podparcie. Samoczynne zamykanie przeciwdziała nieoczekiwanych barier, przez co staje się elementem budującym bezpieczeństwo pracy.
Porównanie produktów