Szafy na narzędzia

Szafa na narzędzia to rozwiązanie dla każdego zakładu – pomoże uniknąć wiecznego bałaganu w narzędziach i oszczędza wiele czasu oraz niepotrzebnego stresu, oferując przy tym odpowiednią ochronę i swobodny dostęp do narzędzi pracy.

W kategorii Szafy na narzędzia oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro.

Szafy na narzędzia – przechowywanie z systememPosiadanie wszystkiego, co potrzebne do pracy, to jedno. Natychmiastowe znajdowanie tego, czego się w danej chwili potrzebuje, to drugie. Czy można mieć jedno i drugie? Polecamy szafę na narzędzia od KAISER+KRAFT.Jakie są zalety szaf na narzędzia?Szafy na narzędzia zapewniają porządek, dzięki czemu można szybciej i wygodniej wykonać pracę. Ponadto nasze szafy chronią narzędzia i elementy konstrukcyjne przed zabrudzeniem, wilgocią i dostępem osób nieupoważnionych.Jakie właściwości są istotne w przypadku szaf na narzędzia?Szafy na narzędzia muszą być bardziej wytrzymałe niż zwykłe szafy z szufladami. Zaczyna się od ciężaru. Nasze szafy warsztatowe mają nośność obudowy do 1,5 tony, czyli wystarczającą na ciężkie elementy konstrukcyjne. Ponadto materiały, takie jak stal szlachetna, blacha stalowa i ocynkowane półki zapewniają wytrzymałość i długą żywotność w trudnych warunkach codziennej pracy.Za porządek w naszych szafach na narzędzia odpowiadają liczne szuflady i/lub półki. Perforowane płyty idealnie nadają się do zawieszania narzędzi, które w razie potrzeby są natychmiast pod ręką. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu do szuflad, m.in. w postaci mat antypoślizgowych i przegród, można zapewnić sobie orientację w sytuacji nawet w przypadku licznych drobnych elementów.Jak znaleźć idealną szafę warsztatową?Zadając sobie przed zakupem następujące pytania:  • Jakie narzędzia, elementy konstrukcyjne lub inne przedmioty mają być przechowywane w szafie?

  • Jak duża powinna być nośność na półkę?

  • Jak duża powinna być szafa?

  • Jakie wyposażenie szafy będzie potrzebne?

  • Czy szafa ma być zamykana na klucz?

  • Czy szafa ma stać w warsztacie czy w innym pomieszczeniu?


Jakie są specjalne rodzaje szaf na narzędzia?Szafa duża, szafa większa, szafa o dużej pojemności. Jeśli chcą Państwo przechowywać w szafie bardzo duże narzędzia lub elementy konstrukcyjne, idealnym rozwiązaniem będą nasze szafy o dużej pojemności. Co się tyczy przechowywania wielu drobnych części, nasze szafy dostępne są z wysokiej jakości otwartymi pojemnikami magazynowymi w różnych kolorach. W ten sposób mają już Państwo wszystko, co potrzebne do zapewnienia w szafie porządku.Teoretycznie w szafie na narzędzia można również przechowywać laptopa. Mamy jednak lepszą propozycję: szafy do zasilaczy i ładowarek zasilą telefon komórkowy, laptopa lub tablet świeżą porcją energii i są dostępne w wersji ze schowkami. Wystarczy podłączyć taką szafę do normalnego gniazdka i gotowe.W naszym sklepie znajdą Państwo również szafy do pomieszczeń sterylnych, które spełniają wszystkie wymogi prawne dotyczące mebli w pomieszczeniach sterylnych, jak również kompletne systemy szaf z blatem roboczym i perforowanymi ściankami.Nie znaleźli Państwo szafy spełniającej Państwa wymagania? Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie zajmiemy się również indywidualnymi życzeniami. Oczywiście nasza oferta obejmuje nie tylko szafy na narzędzia, ale również zestawy narzędzi, stoły robocze i stoły warsztatowe do modułów systemowych, a także kompletne wyposażenie systemowe.