Marka
Wysokość [mm]
350
350
2140
2140
-
Szerokość [mm]
250
250
9600
9600
-

Szafy na garderobę, schowki

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyposażenia do pomieszczeń socjalnych, w szczególności szafki i schowki, szafy stalowe, garderoby systemowe, pojedyncze schowki, szafy ze schowkami – będą Państwo zaskoczeni, jak wiele możliwości daje wyposażenie pomieszczeń socjalnych.

W kategorii Szafy na garderobę, schowki oferujemy Państwu produkty następujących marek: CP, Wolf, QUIPO, BISLEY, EUROKRAFTpro, LISTA.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 868
Widok:
Szafki i schowki
Szafka i schowek to przedmioty wyposażenia znane nam z hal sportowych, basenów, szatni i szkół. Amatorzy sportów chcą, aby ich przedmioty wartościowe i odzież przechowywane były bezpiecznie, podczas gdy oni będą oddawać się swojej sportowej pasji. Uczniowie i studenci mogą przed wejściem do biblioteki lub w korytarzu szkoły zostawić w nich książki i kurtki, które będą bezpieczne podczas gdy oni będą rozszerzać swoją wiedzę. Pracownicy w szafkach na odzież przechowują zarówno odzież roboczą jak i swoją prywatną. Szafki lub schowki jak ten są zasadniczo przedmiotami codziennego użytku, które dla pracowników w przedsiębiorstwach i konsumentów w budynkach publicznych i sportowych są oczywiste. W naszej ofercie znajdą Państwo szafki, szafy szatniowe oraz schowki w różnych wersjach. Czy szafa stalowa, garderoby systemowe czy pojedynczy schowek – wybór jest duży a artykuły można ze sobą łączyć. W przypadku, gdy chcemy połączyć ze sobą szafkę na odzież ze schowkiem sześciennym należy pamiętać, aby wybrać te same modele. W ten sposób powstanie ujednolicona konstrukcja a szafki będzie można bez problemu zmontować. Należy również zwrócić uwagę, aby poszczególne elementy były w tym samym rozmiarze. W sklepie internetowym znajdą Państwo zarówno bardzo wąskie jak i bardzo wysokie szafki z przeróżnymi funkcjami. Dodatkowo dostępne są szafki z ławkami do szatni, wbudowanymi na dole lub z przodu, umilające pobyt i przebieranie się w kabinach.

Wersje szafek – w każdym obszarze pasująca szafa do przechowywania
Szafki oferowane w naszym sklepie internetowym posiadają wiele cech, stanowiących wartość dodaną dla poszczególnych obszarów. Otwory i szczeliny wentylacyjne są zaletami, którymi powinna charakteryzować się dobra szafa szatniowa. W ten sposób mogą mieć Państwo pewność, że przechowywana odzież nie nabierze nieprzyjemnego, stęchłego zapachu. Nogi lub cokół szafy powinien chronić podłogę a poszczególne szafki powinny być łatwe do czyszczenia, co możliwe jest dzięki wewnętrznym półkom bez krawędzi. Szafki marki QUIPO posiadają wszystkie ważne cechy. W obrębie jednego modelu artykuły można indywidualnie zestawiać ze sobą ich elementy podstawowe i dodatkowe. Ważną cechą szafki i schowka jest możliwość ich zamykania. W sklepie internetowym mogą Państwo zamówić szafki z zamkiem bębenkowym, zamkiem głównym lub z praktycznym zamkiem rewizyjnym. Ważne jest, aby w przypadku późniejszego zakupu wybierać ten sam model zamknięcia. Dodatkowymi rodzajami zamknięć są uchwyty na kłódkę lub bezpieczny rygiel obrotowy, którego nie można wyłamać przez przekręcenie. Modele szafek marki własnej EUROKRAFT oferują dodatkowo opcję ryglowania trzypunktowego, która umożliwia ryglowanie górnego i dolnego krańca szafy szatniowej. Dla osób ceniących sobie ciszę w szatni przygotowaliśmy szafkę ze zderzakiem gumowym. Szafki ocynkowane elektrolitycznie i szafy szatniowe ze stali szlachetnej nadają się przede wszystkim do wilgotnych pomieszczeń. Intensywnie użytkowane schowki w szkole czy instytucjach publicznych powinny być wykonane ze stabilnego i wytrzymałego materiału. Szafki ze schowkami polecane przez KAISER+KRAFT do stosowania w tego typu obiektach są wykonane z solidnej stali a dzięki krzywiźnie na zewnątrz są bardzo wytrzymałe. Są sensowna inwestycją, która dzięki najwyższemu standardowi jakości gwarantuje, że nie psują się szybko. W szatniach i garderobach o ograniczonej powierzchni jako alternatywne rozwiązanie sprawdzają się szafy zajmujące niewiele miejsca oraz szafki do przebieralni. W fabryce, magazynie, warsztacie i biurze do przechowywania akt, odzieży i narzędzi można zastosować szafy stalowe o różnych wielkościach półek. Szatniowe szafy z krat i schowki z okienkiem gwarantują większą kontrole nad przechowywanymi przedmiotami, które są dobrze widoczne.