+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wys. regału
Szerokość
Rodzaj regału
Nośność półki
Materiał
Liczba półek
Głębokość
 

Regały skręcane

Nasze regały skręcane są łatwe w montażu i bardzo stabilne. Są szczególnie preferowane w halach magazynowych i warsztatach – wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wysokiej jakości elastyczne i solidne regały.
Znaleziono 48 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 48 artykuł/-y/ -ów

Regały skręcane: składowanie korzystne cenowoW magazynie, warsztacie lub zakładzie produkcyjnym istnieje tylko jeden sprawdzony środek, który zapobiega bałaganowi i chaosowi: regały! Są one dostępne w najróżniejszych wersjach, a dział zakupów często zastanawia się, która z nich jest właściwa. Regały skręcane zapewniają doskonale skalkulowane odpowiedzi.Regały skręcane a regały wtykowe: jakie są zalety połączenia śrubowego?Rodzaj połączenia w systemach regałów jest ważną decyzją, i to nie tylko na pierwszy rzut oka.Regały skręcane montowane są za pomocą narzędzi i śrub. Wprawdzie potrzeba do tego nieco więcej czasu i zachodu, w rezultacie uzyskuje się jednak doskonałą stabilność, dużą nośność i miejsce do długotrwałego przechowywania ważnego wyposażenia dodatkowego, od kartonów przez sprzęt roboczy, aż po materiały biurowe.Regały skręcane z podporami i półkami ze stali szlachetnej doskonale sprawdzą się w gastronomii, medycynie oraz jako regały do pomieszczeń sterylnych. Dotyczy to wprawdzie również regałów wtykowych, za połączeniem śrubowym przemawia jednak istotny argument ekonomiczny:Regały te są łatwiejsze w produkcji i dlatego kosztują stosunkowo mniej. Dzięki temu można w opłacalny sposób wyposażyć duże powierzchnie magazynowe, a w razie potrzeby rozbudować je na równie korzystnych cenowo warunkach.Ponieważ jednak rozbudowa powierzchni magazynowej lub przebudowa tych regałów jest nieco bardziej uciążliwa, regały skręcane są właściwym wyborem wszędzie tam, gdzie towary mają być przechowywane przez długi czas w praktycznie niezmienionej postaci. Stąd częstym miejscem ich stosowania jest archiwum.Jakie czynniki należy brać pod uwagę podczas wyboru?Podczas wyboru regałów i systemów regałów wszystko obraca się wokół wymaganych i dostępnych obciążeń. W przypadku regałów skręcanych wykorzystywanych jako regały biurowe jest to być może nieco mniej istotne, gdyż tutaj chodzi głównie o dostępność miejsca.W warsztacie, na produkcji, w laboratorium i pomieszczeniu sterylnym regały muszą jednak niekiedy wiele wytrzymać. Dlatego lepiej jest optymalnie skalkulować swoje potrzeby. Decyzja o połączeniu śrubowym lub wtykowym jest ponadto decyzją podejmowaną na dłuższy czas, ponieważ obu wersji nie można ze sobą łączyć. Jednak bez obaw: oferowany przez nas wybór regałów dodatkowych i części zamiennych sprawia, że zakup pasujących elementów jest dziecinnie prosty. Zachęcamy do kontaktu z nami!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów