+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wys. regału
Wys. ramy
Szerokość
Szer. półki
Nośność półki
Materiał
Kolor
Głębokość
Pokaż więcej
 

Regały o dużej rozpiętości

Podczas składowania dużych ładunków nie pomoże ani ich upychanie ani przesuwanie, tutaj potrzebny jest regał o dużej rozpiętości. Pomoże Państwu optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową, oferując przy tym bardzo dużą elastyczność zastosowania oraz dużą nośność.
Znaleziono 134 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 134 artykuł/-y/ -ów

Regały o dużej rozpiętości: Niezwykle mocne. Niezwykle elastyczne. Niezwykle przydatne.Jak to się zwykło mawiać: im więcej zadań do wykonania, tym większy rozwój. W przypadku regałów do składowania nieporęcznych i ciężkich towarów mądrość ta staje się warunkiem wstępnym. Tutaj liczy się bowiem rozmach, a nie minimalistyczne rozwiązania. A ponieważ przestrzeń magazynowa jest tak cenna, w KAISER+KRAFT mamy dla Państwa odpowiednią ofertę: regały o dużej rozpiętości z naszego sklepu internetowego łączą w sobie dużą nośność z dużą zdolnością dostosowania do danych potrzeb i warunków przestrzennych. Dzięki bogatej ofercie pojedynczych elementów z różnych materiałów i w różnych rozmiarach znajdą tu Państwo rozwiązanie, które spełni Państwa wymagania. Szerokość przęseł wynosi od 1500 do 2500 mm, a głębokość od 400 do 900 mm, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Półki regału mogą być wykonane ze stali lub płyt wiórowych i umieszczone w zależności od potrzeb na 3 do 5 poziomach. Praktyczny dostęp z obu stron umożliwia skrócenie dróg pokonywanych podczas komisjonowania.Łatwość łączenia w przypadku ciężkich zadań: regały o dużej rozpiętości i dużych półkach spełniające wszelkie wymaganiaGenialna konstrukcja wtykowa sprawia, że montaż naszych wysokowydajnych regałów jest łatwym zadaniem, ponieważ mimo dużej nośności poszczególne elementy są stosunkowo lekkie. Proste wtykanie dźwigarów i drobny raster wspornikowy wynoszący 25 mm umożliwiają ustawienie lub przebudowę regałów dokładnie według Państwa potrzeb, np. przy tworzeniu pomostów regałowych.Podobne zalety znaleźć można również w dostępnych w naszym sklepie internetowym regałach do dużych obciążeń, które także można ze sobą łączyć. Elastyczność jest atutem w KAISER+KRAFT – wystarczy kilka kliknięć, by zestawić swój indywidualny regał. Nawet jeśli ma się coś mniej ciężkiego do składowania. A co powiedzą Państwo na regały w systemie modułowym? Idealne do warsztatu lub aranżacji biurowych, regały te można łączyć ze sobą poziomo za pomocą różnych systemów, tak by dopasować je do określonych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie doradzimy w kwestii wyboru idealnego systemu regałów do Państwa firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów