CEMO Pojemniki transportowe

Istotne
Liczba artykułów: 11

Duże pojemniki oraz pojemniki uniwersalne CEMO – duże pojemniki do transportu i magazynowania materiałów sypkich, cieczy itd.

Duże pojemniki oraz pojemniki uniwersalne CEMO zapewniają wsparcie w bardzo wydajnej pracy. Czemu zawdzięcza się tak wysoką wydajność? Z jednej strony dzięki gładkiej powierzchni taki duży pojemnik jest łatwy w czyszczeniu, a z drugiej strony puste duże pojemniki i pojemniki uniwersalne CEMO można wstawiać jeden w drugi, co daje oszczędność miejsca, a i pełne pojemniki można wygodnie ustawiać w stos. Duże pojemniki oraz pojemniki uniwersalne CEMO można bez problemu wyczyścić. Ponadto pojemnik uniwersalny charakteryzuje się dużą stabilnością, a zatem możliwy jest w nim również bezpieczny transport niebezpiecznych towarów. Przy okazji, w celu ułatwienia transportu, oferujemy Państwu podwozia CEMO. Warto również wspomnieć, że pojemniki uniwersalne CEMO zrobione są z tworzywa GFK, dzięki czemu są odporne na korozję oraz na warunki pogodowe i różne temperatury.

Istniejące już od ponad 50 lat przedsiębiorstwo CEMO należy dziś do pionierów w dziedzinie nowoczesnych pojemników transportowych i magazynowych. Duże pojemniki oraz pojemniki uniwersalne CEMO to trwałe, bezpieczne i solidne produkty, które spełnią Państwa wymagania.