+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę

Łatwy sposób zamawiania: z simple system.
Państwa bezpłatna platforma ZAKUPOWA.

Za pośrednictwem tej platformy zrzeszającej wielu dostawców zakup artykułów nieprodukcyjnych kat. C z zakresu transportu, magazynowania, środowiska, fabryki i biura w KAISER+KRAFT staje się jeszcze prostszy dzięki możliwości zakupów online, przez co proces zaopatrzenia realizowany jest w sposób scentralizowany, bezpieczny i ekonomiczny.

Wyszukiwanie czy porównanie produktów, zamówienie czy generowanie szczegółowych analiz – z simple system od teraz procedura zakupów staje się jeszcze prostsza. A wszystko to bez dodatkowych kosztów i ryzyka inwestycyjnego. Za to za pośrednictwem sprawdzonych partnerów biznesowych.

Wraz z założycielami Hoffmann Group, Hagemeyer Deutschland i Keller+Kalmbach KAISER+KRAFT zintegrował doświadczenie i wiedzę wiodących dostawców systemów, które oddał w Państwa ręce w formie bezpłatnego narzędzia z zakresu eProcurement. Od 2000 r. simple system funkcjonuje jako współczesna, ponadbranżowa, inteligentnie rozwijana platforma zakupów, sensownie integrująca asortyment odpowiadający potrzebom rynku z dostawcami. Dodatkowo platforma oferuje możliwość przyjęcia zindywidualizowanych dostawców.

 

Wielu naszych klientów i dostawców już dziś korzysta z tej bezpośredniej relacji biznesowej, zbudowanej na solidnych, finansowo zabezpieczonych podstawach. Jednokrotnie wynegocjowane warunki cenowe i sposób dostawy oraz ujednolicona logika składania zamówień i procesów dla wszystkich dostawców i wszystkich artykułów pozwala na zapewnienie pełnej kontroli kosztów oraz bezproblemowy przebieg procesów związanych z zamawianiem, bez dużych nakładów czasu, potrzebnych w fazie zapytania i oferty. Dodatkowe korzyści to:

 

  • proste połączenie z systemami przetwarzania danych u użytkownika, bez konieczności posiadania dodatkowego sprzętu czy oprogramowania komputerowego
     
  • wyszukiwanie cech, możliwość przypisania wielu zamawiających w systemie
     
  • oraz automatyczna klasyfikacja wg eCl@ss.

 

Dzięki temu zupełnie odpadła konieczność weryfikacji danych katalogowych. Ponad 2600 klientów z 12 krajów z całego świata korzysta z naszego wciąż poszerzanego, różnorodnego asortymentu, obejmującego ponad 27,5 miliona produktów, pochodzących od ponad 440 dostawców. Może już niedługo i Państwo dołączą do grona naszych klientów? Serdecznie zapraszamy.
 

» Do strony internetowej simple system
» simple system na żywo

 

Zachęcamy do zapoznania się z simple system i jego spotkania z naszym przedstawicielem..

 

Wiele ciekawych informacji o simple system znajdą Państwo w naszej broszurze informacyjnej oraz w naszych czasopismach. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie w zakładce z plikami do pobrania znajdą Państwo wyczerpujący opis w pliku PDF.

 

Dodatkowe informacje o systemie, rozwoju firmy oraz informacje prasowe znajdą Państwo na stronie internetowej simple system.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów