+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę

SERWIS ZAKUPÓW POZAKATALOGOWYCH

 

Przy ponad 50.000 produktach trudno się dziwić, że czasem nie od razu znajdują Państwo w naszym katalogu lub sklepie internetowym potrzebne artykuły. W takim wypadku chętnie służymy pomocą i z pewnością znajdziemy, co potrzeba.

 

Mimo tak szerokiego asortymentu znajdą się jednak artykuły, których sprzedaży nie prowadzimy, ale i na tę okoliczność mamy dla Państwa rozwiązanie: sprowadzimy poszukiwany przez Państwa artykuł z każdego zakątka Europy. Nasz serwis zakupów pozakatalogowych jest również do Państwa dyspozycji w sytuacji, gdy mają Państwo pytania dotyczące zamówienia lub potrzebują pomocy przy bardziej skomplikowanych kwestiach. Nasi eksperci zadbają o to, by spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania. Co dziś możemy dla Państwa zrobić?

 

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

 

W naszej firmie bezpieczeństwo planowania otrzymują Państwo w cenie! Gwarantujemy możliwość bezproblemowego dokupienia, uzupełnienia lub rozbudowy zamówionych u nas artykułów. W przypadku produktów naszych marek własnych Eurokraft, Active Green, Quipo oraz office akktiv zapewniamy nawet 5 lat obsługi posprzedażowej.

 

W przypadku wycofania produktów któregokolwiek z producentów z naszej oferty sprzedażowej otrzymają Państwo od nas informację, co pozwoli Państwu na podjęcie decyzji odnośnie do zakupu nowego wyposażenia lub dokupienia jeszcze dostępnych artykułów. W przypadku braku potrzebnego artykułu w naszej ofercie sprzedażowej z chęcią go dla Państwa sprowadzimy. Czekamy na Państwa zapytania i zachęcamy do skorzystania z serwisu zakupów pozakatalogowych.

 

 

 

| Powrót do strony przeglądu

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów