+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę

 

Bezpłatna dostawa do odbiorcy

Bezpłatna dostawa do odbiorcy oznacza, że nie zapłacą Państwo ani grosza więcej ponad cenę podaną w katalogu lub w sklepie internetowym. Cena zawiera koszt opakowania, transportu i ubezpieczenia transportowego. Usługa transportowa nie obejmuje wyładunku, wniesienia oraz montażu zamówionego towaru.
  

 

Bez minimalnej wartości zamówienia

Zamawiają Państwo tylko to, czego potrzebują. Nie naliczamy żadnej dopłaty za zamówienie małych ilości ani nie stosujemy żadnej minimalnej wartości zamówienia.
 

 

Krótkie terminy dostaw

Dopiero zamówione, a my już dostarczamy − z reguły trwa to od trzech do sześciu dni roboczych. Dlatego też prosimy zwracać uwagę na dokładne oznaczenia kolorami w katalogu i w sklepie internetowym. Kolorowe kwadraty informują Państwa o aktualnej dostępności wybranego przez Państwa produktu. Pozwala to szybko zorientować się, jaki jest bieżący termin dostawy danego artykułu, który chcą Państwo zamówić i przy tej okazji ułatwia wydatnie planowanie zakupów.

 

Kolory i ich znaczenie:

 

2-5 dni

 

1-2 tygodnie

 

2-3 tygodnie

 

3-4 tygodnie

 

4-5 tygodni

 

6-8 tygodni

 

Dostawy terminowe

Ten regał ma się znaleźć u Państwa w piątek? Żaden problem. Ta seria mebli biurowych ma dojechać już w środę? Bardzo proszę. Kontener magazynowy musi już w poniedziałek stać na budowie? Nie inaczej! A te sztuczne kwiaty powinny już we wtorek znaleźć się w pomieszczeniu socjalnym? Ależ proszę.

 

Zamówione przez Państwa artykuły zawsze dostarczamy na czas w wyznaczonym przez Państwa terminie. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić wiążącą datę dostawy.

 

 

| Powrót do strony przeglądu

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów