+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Marka
 

Wózki do zbierania odpadów

Zbieranie odpadów w dużych biurach lub na dużych obszarach na zewnątrz budynków? Nie do pomyślenia bez naszych wózków do zbierania odpadów, wózków do odpadów i wózków do czyszczenia. Szybko, elastycznie, ergonomicznie i wygodnie … praktyczne pojemniki na odpady posiadają wiele zalet i są nieodzowną pomocą podczas zbiórki oraz usuwania odpadów i śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 1 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 1 artykuł/-y/ -ów
Łatwe sprzątanie.
Wózki do zbierania odpadów, mieszczące się w tej kategorii, charakteryzują się istotnymi korzyściami: są lekkie i można je łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce. Większe worki na odpady o dużej pojemności można w przeciągu kilku sekund przyczepić do pierścienia uchwytu na worki na odpady. Wraz ze szczypcami i szpikulcami do zbierania odpadów przyspieszają pracę i czynią ją bardziej ergonomiczną. Bez obciążeń wynikających z ciągłego pochylania się, praca służb porządkujących publiczne place, parki i powierzchnie imprezowe staje się o wiele przyjemniejsza.

Wózki do zbierania odpadów.
Nasze wózki do zbierania odpadów posiadają lekkobieżne rolki i kółka. Najczęściej są wyposażone w ogumienie pneumatyczne, które ze względu na dobre sprężynowanie doskonale radzi sobie z warunkami na zewnątrz. Czy mały pojemnik na śmieci czy większy wózek do zbierania – ich ciężar własny jest na tyle niski, że ciężar wózka jest stosunkowo niewielki nawet z wypełnionym workiem na śmieci. Ze względu na brak obciążenia dla pracowników i zoptymalizowanie procesów roboczych, wózki do zbierania odpadów są nieodłącznym narzędziem pracy podczas oczyszczania ulic i usuwania odpadów. Polecamy!
Porównanie produktów