+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
 

Wózki do zbierania odpadów

Zbieranie odpadów w dużych biurach lub na dużych obszarach na zewnątrz budynków? Nie do pomyślenia bez naszych wózków do zbierania odpadów, wózków do odpadów i wózków do czyszczenia. Szybko, elastycznie, ergonomicznie i wygodnie … praktyczne pojemniki na odpady posiadają wiele zalet i są nieodzowną pomocą podczas zbiórki oraz usuwania odpadów i śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
| | |
Wózek z wyposażeniem, do transportowania pojemników na odpady
poj. 240 l, szer. x wys. x głęb. 600 x 1080 x 580 mm, na 1 pojemnik
netto
3.040,-
Wózek z wyposażeniem, do transportowania pojemników na odpady
poj. 240 l, szer. x wys. x głęb. 700 x 1050 x 1000 mm, na 2 pojemniki
netto
3.760,-
netto
od 933,-
netto
od 2.570,-
Nowość
Obręcz na worki
do poj. 120 l, opak. 5 szt.
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Ręczny wózek do sprzątania EASY ORIGINAL
z uchwytem do worka na odpady o poj. 120 l
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Rama do pojemników na odpady CARRIER PICK UP
z uchwytem i miejscami na narzędzia
Cena na zapytanie
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów

Wózki do zbierania odpadów dla biur i powierzchni zewnętrznychKażdy z nas marzy o dobrej wróżce, która w mgnieniu oka spełniłaby nasze marzenia – na przykład zapewniając czystość na wszystkich powierzchniach zewnętrznych firmy.W KAISER+KRAFT nie znajdą Państwo wprawdzie wróżki, ale w asortymencie posiadamy wózki do zbierania odpadów w różnych wersjach. Są one na tyle praktyczne, że czyszczenie staje się o wiele łatwiejsze.
Szybkie usuwanie śmieci bez obciążania plecówKto chce właściwie przyłożyć się do zbiórki odpadów, rusza do pracy wyposażony w rękawiczki i worek na śmieci. Istnieją jednak przyjemniejsze sposoby zapewnienia sobie odrobiny ruchu. Wózki do zbierania odpadów od KAISER+KRAFT zapewnią szybkie uporządkowanie biur i powierzchni zewnętrznych i więcej czasu wolnego z rodziną po pracy. Dodatkowo chronią plecy. To gwarantują ich nieznaczny ciężar i lekkobieżne kółka i rolki.Dzięki zastosowaniu szczypiec podczas porządkowania z łatwością zachowamy odpowiednią pozycję ciała. Podczas sprzątania odpadów nie ma przecież potrzeby pracy w skrzywionej pozycji, tuż przy podłożu.
Od wózka typu Caddy po samochód terenowyW naszym sklepie znajdą Państwo wózki do zbierania odpadów dla początkujących i wymagających oraz dopasowane do każdego typu terenu. W asortymencie znajdują się pojemniki na śmieci z pierścieniem zaciskowym na worek na odpady oraz wózki do sprzątania z kilkoma pojemnikami, umożliwiającymi sortowanie odpadów. Solidne ogumienie pneumatyczne wyrówna nierówności podłoża i jest idealne do zbierania odpadów pod gołym niebem.Kółka odporne na przebicie, przegrody na narzędzia, uchwyty na chwytaki – dzięki właściwemu wyposażeniu wózek do zbierania odpadów spełnia prawie każde życzenie.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów