+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Wózki do zbierania odpadów

Zbieranie odpadów w dużych biurach lub na dużych obszarach na zewnątrz budynków? Nie do pomyślenia bez naszych wózków do zbierania odpadów, wózków do odpadów i wózków do czyszczenia. Szybko, elastycznie, ergonomicznie i wygodnie … praktyczne pojemniki na odpady posiadają wiele zalet i są nieodzowną pomocą podczas zbiórki oraz usuwania odpadów i śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów

Wózki do zbierania odpadów dla biur i powierzchni zewnętrznychKażdy z nas marzy o dobrej wróżce, która w mgnieniu oka spełniłaby nasze marzenia – na przykład zapewniając czystość na wszystkich powierzchniach zewnętrznych firmy.W KAISER+KRAFT nie znajdą Państwo wprawdzie wróżki, ale w asortymencie posiadamy wózki do zbierania odpadów w różnych wersjach. Są one na tyle praktyczne, że czyszczenie staje się o wiele łatwiejsze.
Szybkie usuwanie śmieci bez obciążania plecówKto chce właściwie przyłożyć się do zbiórki odpadów, rusza do pracy wyposażony w rękawiczki i worek na śmieci. Istnieją jednak przyjemniejsze sposoby zapewnienia sobie odrobiny ruchu. Wózki do zbierania odpadów od KAISER+KRAFT zapewnią szybkie uporządkowanie biur i powierzchni zewnętrznych i więcej czasu wolnego z rodziną po pracy. Dodatkowo chronią plecy. To gwarantują ich nieznaczny ciężar i lekkobieżne kółka i rolki.Dzięki zastosowaniu szczypiec podczas porządkowania z łatwością zachowamy odpowiednią pozycję ciała. Podczas sprzątania odpadów nie ma przecież potrzeby pracy w skrzywionej pozycji, tuż przy podłożu.
Od wózka typu Caddy po samochód terenowyW naszym sklepie znajdą Państwo wózki do zbierania odpadów dla początkujących i wymagających oraz dopasowane do każdego typu terenu. W asortymencie znajdują się pojemniki na śmieci z pierścieniem zaciskowym na worek na odpady oraz wózki do sprzątania z kilkoma pojemnikami, umożliwiającymi sortowanie odpadów. Solidne ogumienie pneumatyczne wyrówna nierówności podłoża i jest idealne do zbierania odpadów pod gołym niebem.Kółka odporne na przebicie, przegrody na narzędzia, uchwyty na chwytaki – dzięki właściwemu wyposażeniu wózek do zbierania odpadów spełnia prawie każde życzenie.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów