+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Szerokość
Pojemność
Materiał
Kolor
Do pojemności worka
Długość
 

Worki na odpady, worki na śmieci

Do każdego rodzaju odpadów, czy papier, resztki, odpady biologiczne czy ciężkie odpady, znajdą Państwo odpowiedni rodzaj worków. Asortyment worków na odpady podzieliliśmy pod względem pojemności i kolorystyki a taśma do zamykania i mocowanie worka na odpady ułatwią jego obsługę.
Znaleziono 74 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 74 artykuł/-y/ -ów

Worki na odpady dla bezproblemowej utylizacji odpadów


Brak miejsca, blokujący jakiekolwiek działanie? Z workami na odpady od KAISER+KRAFT utylizacja odpadów będzie się odbywała na bieżąco, bez zalegających odpadów.


W naszym sklepie znajdą Państwo małe worki do biura i duże do magazynu, uniwersalne i specjalistyczne do transportu ciężkich ładunków i odpadów biologicznych. W połączeniu z odpowiednimi pojemnikami powstanie idealnie działający system utylizacji odpadów.Właściwy worek dla każdego pojemnika i kosza


Z pojemnością od 6 do 1000 litrów nasze pojemniki na odpady są odpowiednie na każdy rodzaj zapotrzebowania.


W ofercie mamy nie tylko każdy rozmiar. Dlatego oferujemy Państwu również worki na odpady oraz worki na śmieci, wykonane z różnych materiałów, do pojemnika na surowce wtórne w biurze, kosza na śmieci w warsztacie i pojemnika na odpady w hali magazynowej:


  • Worki z tworzywa odpornego na rozdarcie, z ekologicznego polietylenu do pojemników na odpady w różnych rozmiarach

  • Papierowe worki na odpady biologiczne na odpady kompostowalne

  • Bardzo mocne worki z PE-LD na ciężkie odpady

  • Worki do szafek na pranie

  • Specjalne worki na odpady z powłoką z aluminium do pojemników na odpady kombi i popielnic z koszem na śmieci

Więcej informacji dot. różnic między workami na opady z różnych materiałów znajdą Państwo w naszym poradniku wyboru właściwych worków na odpady.Wyposażenie dodatkowe do przechowywania i transportu


Wszystko w worku? Opaski zaciskowe utrzymają wszystko na miejscu. Można też użyć urządzenia do zawiązywania. Wystarczy zakręcić, nałożyć pętlę drucianą na worek, zawiesić w urządzeniu do zawiązywania. Efekt przewyższający oczekiwania.


W KAISER+KRAFT znajdą Państwo oczywiście również odpowiednie pojemniki, do których można włożyć dostępne u nas worki na odpady. Ponad to chwytaki do odpadów i popielnice oraz wózki do zbierania odpadów – wszystko dla czystego otoczenia podczas pracy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów