+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Kolor
Materiał
Nośność
Pojemność
Szerokość
Wym. wewn. kieszeni widłowych
Wys. napełniania
Wys. podjazdu
Wysokość
 

Pojemniki z dnem klapowym

Zbiórka, magazynowanie, przemieszczanie ... i ponowne przechylanie: pojemniki z dnem klapowym są uniwersalnym urządzeniem dla tego celu. Nie ma się zatem co dziwić, że należą do najpopularniejszych urządzeń dodatkowych do stertowników oraz stanowią nieodzowny element procesu recyclingu i segregacji surowców.
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
| | |
Pojemnik z dnem klapowym
ściankami stalowymi, 1 klapa w dnie
netto
od 3.830,-
Pojemnik z dnem klapowym
ścianki kratowe, 1 klapa w dnie
netto
od 4.070,-
netto
4.250,-
netto
od 4.950,-
Pojemnik okrągły, opróżnianie w dnie
wys. 1085 mm, poj. 0,45 m³
netto
4.970,-
netto
od 6.470,-
netto
od 6.720,-
Pojemnik z dnem klapowym do dużych obciążeń
kształt dzwonu, niebieski gencjanowy RAL 5010
netto
od 8.750,-
netto
od 4.270,-
netto
od 4.600,-
netto
od 5.700,-
netto
od 6.110,-
Pojemnik z dnem klapowym
poj. 0,5 m³, nośność 1000 kg
netto
od 4.140,-
Pojemnik z dnem klapowym
poj. 0,7 m³, nośność 1500 kg
netto
od 4.270,-
Pojemnik z dnem klapowym
poj. 1,0 m³, nośność 2000 kg
netto
od 4.490,-
netto
od 2.490,-
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów

Pojemnik z dnem klapowym: raz dwa i już pustySą bardzo cenione jako współpracownicy: dużo robią i są otwarte na wszystko. A gdy są już naprawdę pełne, jednym tchem wyrzucają z siebie wszystko, co im ciąży – trudno sobie wyobrazić segregację i recykling surowców wtórnych bez pojemników z dnem klapowym.Na pierwszy rzut oka zwykłe współczesne pojemniki, ale ich najważniejszą cechą jest ich różnorodność połączona z bezpiecznym i dobrze przemyślanym sposobem obsługi. Pojemniki z dnem klapowym to średniej wielkości pojemniki stalowe z gładkimi ścianami lub kratami, służące do zbierania, przechowywania, dostarczania i transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich powstających podczas pracy. Kartony, szkło, metal, drewno: po osiągnięciu wysokości napełniania żuraw lub stertownik podnosi taki pojemnik za pomocą standardowych uchwytów na górze pojemnika i transportuje go do miejsca opróżniania. Proces ten przebiega w bardzo prosty sposób poprzez odblokowanie płyty podstawy cięgnem linowym ze stanowiska kierowcy – inaczej niż np. w pojemnikach przechylanych lub silosowych – w ciągu jednej sekundy. Wszystko spada przy tym dokładnie pionowo do dużych kontenerów, wywrotek lub niecek. Praktyczne rozwiązanie: klapa zamyka się samoczynnie podczas odstawiania pojemnika na paletę lub podłogę.Bardzo ciężkie? Potrzebna zatem jeszcze jedna klapa!Solidne pojemniki z dnem klapowym od KAISER+KRAFT wykonane są z ocynkowanej ogniowo stali lakierowanej na różne kolory z palety RAL. Oferujemy modele o pojemności od 0,5 do 2 metrów sześciennych, co odpowiada nośności od 1000 do 2000 kilogramów. Wersje do dużych obciążeń wyposażone są w dwie klapy dolne. We wszystkich rodzajach najważniejsze jest jedno: bezpieczeństwo ponad wszystko! Zabezpieczenie mocnym stalowym łańcuchem chroni przed przypadkowym ześlizgnięciem się lub opróżnieniem. Niezależnie od nośności pojemniki z dnem klapowym można ustawiać w stosy po cztery sztuki – o ile nie mają kółek: w razie potrzeby te uniwersalne talenty można wyposażyć w rolki skrętne i wsporcze.Wiatr i zła pogoda? Wystarczy zastosować pokrywę!Na zapytanie pojemniki z dnem klapowym dostarczane są z pokrywą, np. do użytku na zewnątrz lub do specjalnego zabezpieczenia posortowanej zbiórki surowców wtórnych. Ich wszechstronność sprawia, że te praktyczne wielofunkcyjne kontenery należą do ulubionego osprzętu do stertowników. W naszej ofercie z pewnością znajduje się również model, który spełni Państwa potrzeby. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Profesjonalne doradztwo dla naszych klientów traktujemy jako jedno z naszych priorytetowych zadań.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów