+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. napełniania
Wyposażenie kółek
Wymiary kieszeni najazdowych
Wersja trawers z pojemnikami przechylnymi do ustawiania w stos
Wersja pojemników przechylanych
Szerokość
Pojemność
Pokaż więcej
 

Pojemniki przechylane, pojemniki silosowe

Pojemniki przechylane i pojemniki silosowe ułatwią Państwu pracę: umożliwią przechowanie i transport nawet dużych ilości produktów w halach produkcyjnych, na budowach i w halach magazynowych. Idealnym rozwiązaniem są pojemniki przechylane i silosowe, przystosowane do wewnątrzzakładowego transportu dużych ilości towarów sypkich lub składowania odpadów produkcyjnych.
Znaleziono 150 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 150 artykuł/-y/ -ów

Pojemniki przechylane i pojemniki silosowe: optymalny sposób zapewnienia materiałów sypkich i kruszywaKiedy tylko dostępne luzem materiały sypkie lub kruszywa muszą być w gotowości na danym miejscu i w odpowiednich ilościach, optymalnym wyborem są pojemniki przechylane i silosowe. Mają one bowiem dużą pojemność, a dzięki sprytnym mechanizmom zapewniają szybki wyładunek i w ten sposób mogą rozwiązać niejeden problem logistyczny na budowie, w hali produkcyjnej lub w magazynie.Jakie są rodzaje zamknięcia pojemników silosowych?W KAISER+KRAFT oferujemy głównie pojemniki silosowe z klapą lub przesuwanym zamknięciem. Znajdują się one albo po stronie czołowej, albo przy dnie. Oba warianty mają swoje zalety:


  • Klapa umożliwia szybki wyładunek materiałów sypkich – co zwłaszcza podczas załadunku ciężarówek lub napełniania wykopów ma szczególne znaczenie z uwagi na oszczędność czasu i nakładu pracy.

  • Przesuwane zamknięcie umożliwia dokładne dozowanie poszczególnych materiałów, przykładowo podczas pobierania paszy lub dostarczania drobnoziarnistych materiałów budowlanych.


Otwór po stronie czołowej pozwala na łatwy dostęp do materiału, a także zapewnia elastyczność podczas transportu pojemników silosowych za pomocą stertownika i ustawiania ich na miejscu rozładunku. Warianty z otworem przy dnie zapewniają dokładne dozowanie oraz doskonałe ustawienie nad miejscem rozładunku – co również umożliwia precyzyjne dozowanie.Które pojemniki przechylane można transportować stertownikiem?Do bezpośredniego zastosowania stertownika najlepiej nadają się pojemniki przechylane i silosowe z kieszeniami najazdowymi. Niektóre pojemniki wyposażone są w rozwiązania umożliwiające wykorzystanie trawers do stertownika. Takie pojemniki przechylane można obrócić praktycznie do góry dnem i bardzo łatwo i dokładnie opróżnić.Do czego służy mechanizm toczny w kontenerze przechylanym?W kontenerach z mechanizmem tocznym połączono niezwykle łagodne toczenie z optymalnym środkiem ciężkości ładunku. Proces przychylania uruchamiany jest cięgnem linowym ze stanowiska kierowcy. Mechanizm ten sprawia, że pojemnik zostaje szybko i dokładnie opróżniony – bez gwałtownych obciążeń dla masztu podnośnego.Oprócz wspomnianego asortymentu oferujemy także wszystkie produkty do nowoczesnego wyposażenia magazynu. Zachęcamy przykładowo do rozbudowy swojego systemu porządkowania i przechowywania o pojemniki do ustawiania w stos lub pojemniki z dnem klapowym. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów