Promocja
Nr: 847904 49

Chwytak do krawężników i prefabrykatów – Eichinger zasięg otwarcia chwytu 900 – 1100 mm

Chwytak do krawężników i prefabrykatów – Eichinger

nośność 250 kg, lakierowanie proszkowe

Kolor
Nowość
6.330,- zł
Cena / szt. (netto)

Czas dostawy: 3–4 tygodnie
Promocja
Skorzystaj z 15 % rabatu* z kodem:
i
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Precyzyjne i bezpieczne osadzanie prefabrykatów betonowych
  • Duża nośność 250 kg
  • Szerokość otwarcia chwytu 900 – 1100 mm, idealna do krawężników o długości 1000 mm
  • Wszechstronne zastosowanie w budownictwie drogowym i architekturze krajobrazu
  • Czysto mechaniczna zasada działania, możliwa do zastosowania z każdym podnośnikiem
Chwytak do krawężników Eichinger umożliwia precyzyjne podnoszenie i pozycjonowanie ciężkich prefabrykatów betonowych, zwłaszcza krawężników i obrzeży. Dzięki wysokiej nośności i solidnej konstrukcji wspiera wydajną pracę.

Czysto mechaniczne działanie pozwala na użycie z każdym urządzeniem podnoszącym. Nośność do 250 kg i zakres otwarcia chwytu od 900 do 1100 mm czynią chwytak do krawężników uniwersalnym w zastosowaniu. Szczególnie nadaje się do krawężników o długości 1000 mm, które dzięki konstrukcji można niezawodnie i ergonomicznie przemieszczać. W ten sposób przenoszenie prefabrykatów betonowych, dużych kostek brukowych i krawężników jest wykonywane szybko i precyzyjnie. Chwytak jest dostępny w dwóch wersjach: ocynkowany dla trwałej, odpornej na korozję powierzchni – optymalny do długotrwałego użytkowania na zewnątrz – oraz malowany proszkowo, który zapewnia odporne na zarysowania wykończenie lakiernicze.

Chwytak do krawężników idealnie nadaje się do budownictwa drogowego, ogrodnictwa i architektury krajobrazu oraz na place budowy z regularnym zapotrzebowaniem na ciężkie prace kamieniarskie. Redukuje obciążenia fizyczne i przyspiesza procesy robocze.
Dane techniczne
Nośność250 kg
Zasięg uchwytu900 – 1100 mm
Ciężar22 kg
Materiałstal
Rodzaj produktuchwytaki do przenoszenia elementów krawężnika
Dostawazmontowane/w całości
Kolorpomarańczowy, RAL 2004
Instrukcja użytkowania
Certyfikat

Bezpieczeństwo i zasoby produktów

KontaktFlorian Eichinger GmbHAn der Lände 1092360 MühlhausenDEUsales@eichinger.de
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .