+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Zgrzew maks.
Moc
Maks. grubość folii
 

Zgrzewarki do folii

Zamknąć pokrywę, uszczelnić folią: w zakresie pakowania zgrzewarki do folii są niezastąpione, ponieważ służą do szybkiego i prostego odcinania i zgrzewania worków foliowych i węży foliowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych modeli.
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
Szczelność to sprawa honoru: nasze zgrzewarki do folii.
Niniejszym przedstawiamy Państwu bezsprzecznie wymarzony duet w dziedzinie opakowania i wysyłki. Oto oni: zgrzewarki do folii i worki foliowe – tam gdzie jest jedno, z pewnością w pobliżu jest i drugie. Worki foliowe lub węże foliowe zapewniają skuteczną ochronę części zamiennych, wyposażenia dodatkowego i innych przedmiotów przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. A za pomocą zgrzewarek do folii worki te można szybko i łatwo docinać i zgrzewać tak szczelnie, jak tylko jest to możliwe. To sprawia, że zgrzewarki są nieodzownym elementem w obszarze pakowania, a tym samym niezbędnym artykułem w naszym asortymencie.

Zgrzewarki do folii – diabeł tkwi w szczegółach.
Jeśli jednak myślą Państwo, że każda zgrzewarka do folii jest taka sama, to niestety nie możemy się z tym zgodzić. Podstawowym i najważniejszym kryterium, którym różnią się nasze modele, jest długość i szerokość zgrzewu. Zalecamy zatem, aby przed zamówieniem dobrze się Państwo zastanowili, jakiego rozmiaru potrzebują. Dodatkowe wyposażenie obejmuje np. dodatkowy blat wsporczy, rozwijarkę lub obsługę nożną urządzenia. Szczególnie praktyczna jest ta ostatnia funkcja, ponieważ można mieć zawsze obie ręce wolne. Ponadto znajdą Państwo u nas zarówno modele podstawowe o wydajności do 100 zgrzewów dziennie, jak i urządzenia o wysokiej wydajności, idealne do produkcji seryjnej. Tak czy inaczej, oferujemy Państwu jedynie takie artykuły, które zostały zaprojektowane specjalnie do użytku firmowego. W końcu nie bez powodu nasze hasło brzmi: „Wszystko dla firmy''.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów