+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Do dł. ramienia
 

Tackery, zszywacze

Zszywacze do kartonów, tackery ręczne lub elektryczne zszywacze stołowe? Wybór dobrego zszywacza tylko pozornie jest łatwy. Jednak proszę się nie martwić, u nas z pewnością znajdą Państwo właściwy egzemplarz …
Znaleziono 24 artykuł/-y/ -ów
| | |
Zszywacz ręczny
zszywanie zamknięte, z zakończeniem płaskim
netto
366,-
Tacker ręczny
zszywanie otwarte
netto
321,-
netto
2.490,-
netto
4.050,-
netto
2.760,-
netto
4.510,-
netto
7.030,-
Zszywacz warstwowy
z wysokowydajnym zszywaczem
netto
6.620,-
netto
6.130,-
netto
10.840,-
netto
6.360,-
netto
11.070,-
netto
5.420,-
netto
5.420,-
Zszywacz stołowy, pneumatyczny
zszywanie otwarte i zamknięte
netto
od 7.860,-
netto
2.460,-
netto
4.520,-
netto
1.540,-
Zszywacz młotkowy
zszywanie otwarte
netto
318,-
netto
4.010,-
Zszywacz do kartonów TOP
manualny model obsługiwany jedną ręką
netto
2.350,-
Zszywacz do kartonów TOP
pneumatyczna z szybkim sprzęgłem
netto
3.930,-
Zszywacz ręczny
zszywanie zamknięte, z zakończeniem ceownikowym
netto
430,-
Znaleziono 24 artykuł/-y/ -ów
Tacker czy zszywacz – który z nich jest lepszy?
Jeżeli zastanawiają się Państwo właśnie nad tym, czym różnie się „tacker od zszywacza?'', z chęcią Państwu odpowiemy: wieloma względami! Czy byliby Państwo w stanie spontanicznie wyjaśnić nam różnicę między tackerem a zszywaczem? W skrócie: tacker wystrzela lub wciska zszywkę, zagiętą w kształcie litery „u'' w materiał, w którym pozostaje wczepiona. Podczas zszywania ramiona zszywki już od początku ułożone są w kształcie litery „u'' a urządzenie zagina jej w sposób umożliwiający sczepienie spinanych materiałów. I tyle w temacie. Poniżej znajdą Państwo informacje i wskazówki, które pomogą Państwu przy wyborze właściwego tackera lub zszywacza.

Dzięki tym wskazówkom znajdą Państwo pasujący tacker lub zszywacz.
Przed zakupem nowego tackera lub zszywacza należy zastanowić się, do jakich materiałów będzie stosowany oraz jaka będzie ich maksymalna grubość. Jeżeli będą to tabliczki, etykiety lub folie, z reguły wystarczy zakup prostszego modelu, który w przypadku materiałów obiciowych, płyt izolacyjnych czy podłóg drewnianych będzie niewystarczający. Dodatkowo należy uwzględnić m.in. długość ramion zszywek, czy preferują Państwo zszywanie zamknięte, z ramionami zszywki wygiętymi do wewnątrz, czy wariant otwarty, w którym ramiona są wygięte do zewnątrz. Należy zastanowić się nad częstotliwością użytku tackera czy zszywacza oraz zależną od tego pojemnością tych urządzeń. Najistotniejszą kwestią jest zastanowienie się nad tym, czy zwykły tacker ręczny do użytku codziennego będzie wystarczający, czy może potrzebują Państwo modelu z serii profesjonalnej, jak na przykład pneumatyczny zszywacz do kartonów lub elektryczny zszywacz stołowy. Właściwy tacker lub zszywacz znajdą Państwo, niezależnie od decyzji, w naszym asortymencie wraz z całą reszta produktów z zakresu materiałów do pakowania.
Porównanie produktów