+48 22 623 03 42  
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Do dł. taśmy
Do rodzaju rolek z klejem
Do szer. taśmy
Kategoria
 

Rozwijarka taśmy klejącej, dozowniki taśmy klejącej

Ten, kto regularnie pakuje wie, że rozwijarki i dozowniki taśmy klejącej potrafią ułatwić pracę, pozwalają zaoszczędzić czas – oraz nerwy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych urządzeń!
Znaleziono 25 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 102,-
Zamykacz do worków
na worki foliowe
netto
237,-
Dozowniki pasków do klejenia na mokro
ręczny nawilżacz do rolki z klejem
netto
999,-
netto
od 121,-
netto
od 108,-
netto
od 176,-
Rozwijarki folii ochronnej
do montażu na stole i ścianie
netto
252,-
netto
9.710,-
Rozwijarka włókna
z nożem do taśmy filamentowej, opak. 3 szt.
netto
od 259,-
netto
3.860,-
netto
212,-
netto
394,-
netto
od 101,-
netto
od 113,-
Rozwijarka ręczna bez rdzenia
do taśmy o szer. do 50 mm
netto
od 103,-
tesa - Rozwijarka ręczna 6400
z regulacją hamulca rolki
netto
147,-
Rozwijarka ręczna
z hamulcem taśmy
netto
od 101,-
Dozownik pasków do klejenia na mokro
pół-automat dozujący (jedna długość)
netto
3.010,-
Dozownik taśmy klejącej, półautomatyczny
do taśmy o szer. od 19 do 75 mm
netto
826,-
Znaleziono 25 artykuł/-y/ -ów
Rozwijarki i dozowniki taśmy klejącej – dobrze, że jesteście!
Podobno są tacy ludzie, którym rzeczywistą radość sprawia pakowanie prezentów. Jeśli Państwo również do nich należą: gratulujemy – pokochają Państwo nasze rozwijarki taśmy klejącej i dozowniki taśmy klejącej do profesjonalnych zastosowań! Prawdopodobnie są Państwo jednak wśród ok. 99% ludzi, którzy tuż przed Bożym Narodzeniem są w domu mocno zestresowani i wykończeni nerwowo, ponieważ muszą jeszcze na szybko zapakować kilka pakunków. Z planowanych pięciu minut robi się pół godziny lub nawet dłużej: na lewej ręce kilka przyklejonych skrawków taśmy klejącej, prawa ręka desperacko szuka końca taśmy, a najbardziej przydałaby się jeszcze trzecia ręka do przytrzymywania opakowania. Albo asystent, który mógłby przejąć to wymagające zadanie. Jednak również w tej sytuacji możemy Państwu powiedzieć: gratulujemy – pokochają Państwo nasze rozwijarki i dozowniki do taśmy klejącej! To po prostu idealni asystenci do wszelkich zadań w dziedzinie wysyłki i pakowania. Tak idealni, że nie będą Państwo chcieli, by kiedykolwiek ich zabrakło.

Które rozwijarki taśmy klejącej będą najlepsze?
Nie mają Państwo żadnych specjalnych wymagań względem nowych rozwijarek i dozowników taśmy klejącej? Z pewnością będą więc Państwo zadowoleni z naszych standardowych modeli do codziennego użytku, np. z jednej z naszych licznych rozwijarek stołowych. Wystarczy zwrócić uwagę, do jakiej szerokości taśmy jest dane urządzenie, i w razie potrzeby najlepiej od razu zamówić niezbędne wyposażenie dodatkowe. Jeśli natomiast mają Państwo specjalne wymagania, również będą Państwo zadowoleni z naszej oferty obfitującej w liczne rozwiązania alternatywne: od półautomatycznych dozowników taśmy klejącej, przez dozowniki pasków do klejenia na mokro aż po rozwijarki folii ochronnej. Zapraszamy do kontaktu z nami, a chętnie Państwu doradzimy!
Porównanie produktów