+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Czułość
Długość
Kolor
Materiał
Nadruk
Szerokość
Wysokość
 

Etykiety, dozowniki etykiet

Wystarczy nakleić i gotowe! Nie ma czasu do stracenia, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa dozowniki etykiet oraz etykiety, tak praktyczne i wydajne, że pozwolą uniknąć niepotrzebnych strat czasu …
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
| | |
Etykieta ostrzegawcza
1000 szt. na rolce
netto
210,-
Etykieta ostrzegawcza
1000 szt. na rolkę, opak. 3 rolki
netto
582,-
Etykieta ostrzegawcza
1000 szt. na rolkę, opak. 6 rolki
netto
1.100,-
Dozownik etykiet samoprzylepnych
ścienne dozowniki do etykiet
netto
od 534,-
Czujniki zderzenia
z naklejką, opak. 100 szt.
netto
5.310,-
Czujniki wywrotu
opak. 100 szt.
netto
2.700,-
Etykieta do kartonów
metal, opak. 500 szt.
netto
575,-
Etykieta do kartonów
tworzywo, opak. 1000 szt.
netto
622,-
netto
od 853,-
netto
269,-
Etykieta do kartonów
karton z metalowym uchem, opak. 1000 szt.
netto
od 311,-
Dozownik etykiet samoprzylepnych
do rozwijania do wewnątrz i na zewnątrz
netto
239,-
Dozownik etykiet samoprzylepnych
do rozwijania do wewnątrz
netto
od 371,-
Dozownik etykiet samoprzylepnych
do rozwijania do wewnątrz i na zewnątrz, Ø rolki maks. 240 mm
netto
od 577,-
Drukarka cen
format etykiety: szer. x wys. 29 x 28 mm
netto
1.440,-
Drukarka cen
format etykiety: szer. x wys. 26 x 12 mm
netto
od 960,-
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów

Etykiety i dozowniki etykiet: szybkie przyklejanie zamiast skomplikowanej kieszeni wysyłkowejJeśli odnoszą Państwo wrażenie, że w logistyce można zaobserwować coraz większe „szaleństwo etykiet'', to mają Państwo rację. W tym szaleństwie jest jednak metoda: etykiety i zawieszane etykiety z czytelnymi cyfrowo informacjami o wysyłce można wydrukować i zamocować w zaledwie kilka sekund. W przeszłości tego rodzaju informacje wymagały generowania bardzo długich listów przewozowych i obszernych potwierdzeń odbioru dostawy. Dlatego warto nieco łaskawszym okiem spojrzeć na ten trick z szybkim przyklejaniem.
Dlaczego etykiety są ważne?Każda etykieta na kartonie lub otwartym pojemniku magazynowym ma do spełnienia jasne zadanie: dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji o zawartości w dokładnie określonej formie.Dzięki rewolucji cyfrowej dziś nie trzeba już zapisywać w obszernych specyfikacjach przesyłki długich informacji o wysyłce lub produkcie, lecz wystarczy skorzystać z oszczędnych etykiet z kodem kreskowym lub QR bądź też z innymi formami kodowania.Dobrze oznakowana paczka, uzupełniona niezbędnymi etykietami ostrzegawczymi, nie pozostawia wątpliwości co do tego, gdzie należy ją przesłać i co trzeba lub czego nie wolno z nią zrobić.Ponadto w przypadku kodowanych etykiet można wyeliminować wszelkie bariery językowe, a dzięki odpowiedniej warstwie zewnętrznej również problemy z różnymi strefami klimatycznymi lub zmianą pogody. Jaki inny fizyczny nośnik informacji, który ma podróżować po całym świecie, może pochwalić się takimi możliwościami?
Czy dozowniki etykiet są niezbędne?Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na odrywanie i naklejanie etykiet samoprzylepnych, wówczas tak, są one niezbędne! Zwłaszcza jeśli chcą Państwo naklejać ceny na małe torebki foliowe.Robienie tego ręcznie byłoby niezwykle czasochłonne. Z „pistoletem cenowym'' jest natomiast nie tylko znacznie szybciej, lecz również dużo łatwiej i czyściej, a przy tym nie trzeba nawet dotykać torebek foliowych.Ponadto wiele dozowników etykiet jest wyposażonych w odpowiedni licznik, dzięki czemu można znacznie łatwiej śledzić i kontrolować zapasy. Przyznają Państwo, że brzmi to przekonująco.Pozostałe materiały do pakowania i wyposażenie dodatkowe niezbędne do przygotowania wysyłki, takie jak wagi, można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów