Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
16
16
2110
2110
-

Wanny wychwytowe

Wanna płaska czy uniwersalna wanna na małe beczki, specjalnie do palet czy przystosowana do składowania beczek, ruchoma lub do składowania w stos: nasze wanny wychwytowe są bezpiecznym i praktycznym rozwiązaniem zawsze tam, gdzie substancje niebezpieczne mogły by stanowić zagrożenie dla człowieka i środowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W kategorii Wanny wychwytowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, CEMO, EUROKRAFTbasic, asecos, QUIPO, Justrite, PRESSOL, hofe.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 246
Widok:

Kiedy niebezpieczne substancje trzeba gdzieś zebrać: wanny wychwytoweZapewne każdy kiedyś to widział: podczas wymiany oleju mechanik odkręca śrubę, po czym czarna maź spływa do wanny wychwytowej pod silnikiem.Nie tylko podczas konserwacji i naprawy maszyn mamy do czynienia ze szkodliwymi dla środowiska cieczami, które należy obowiązkowo zbierać i utylizować w odpowiednich pojemnikach ze specjalnych materiałów, czyli w wannach wychwytowych. We wszystkich gałęziach przemysłu, w sektorze maszynowym, budownictwie i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia np. z paliwami, cieczami chłodzącymi, smarami, olejami, lakierami, zasadami lub kwasami, zastosowanie mają różnego rodzaju wanny wychwytowe. Nie brakuje ich również w ofercie KAISER+KRAFT, w pełni dostosowanych do konkretnych potrzeb i zgodnych z wymogami prawnymi.Mobilne, na podłożu, na małe beczki – wanny wychwytowe na każdą potrzebęCiecze grożące skażeniem wód gruntowych lub łatwopalne wymagają nie tylko zgodnie z przepisami pojemników, które są dla nich odpowiednie. Dlatego też oferujemy Państwu wanny podłogowe we wszystkich możliwych rozmiarach i grubościach, a także wykonane z właściwego materiału dla określonej cieczy. Od blachy stalowej przez polietylen, aż po PVC, a przy tym na rolkach, nóżkach, jako regały na beczki i małe beczki – jeśli pojawią się problematyczne ciecze, wystarczy je wychwycić, aby mogły być odpowiednio zutylizowane lub przechowywane do utylizacji. Korzyści takiego rozwiązania są oczywiste: odpowiedzialne obchodzenie się z substancjami niebezpiecznymi to nie tylko wymóg narzucony przez prawodawcę; ochrona wód to zwyczajnie naturalny obowiązek przedsiębiorstw.Obsługa substancji niebezpiecznych – wszystko dla firmyNie bylibyśmy KAISER+KRAFT, gdybyśmy nie kierowali się w każdym obszarze naszym mottem: Wszystko dla firmy. Dotyczy to również zagadnienia obsługi substancji niebezpiecznych, dla którego przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Rozciąga się ona od wszelkiego rodzaju pojemników, takich jak beczki, zbiorniki i pojemniki przez szafy na substancje niebezpieczne, aż po stertowniki i inne urządzenia podnośne i podnośniki, dzięki którym tak delikatny ładunek może być rozmieszczany na odpowiednim poziomie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: Serwis to nasza mocna strona!