+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wys. siedziska
Właściwości
Wersja szkieletu
Wersja podłokietników
Materiał
 

Krzesła konferencyjne, krzesła do pomieszczeń konferencyjnych

Sukces udanej konferencji w dużej mierze zależy od wygodnych, ergonomicznych i wytrzymałych krzeseł, których doskonałe wzornictwo nie pozwoli przejść obok nich obojętnie.
Znaleziono 95 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 95 artykuł/-y/ -ów

Krzesła konferencyjne – tajna broń w podejmowaniu najlepszych decyzjiJuż niejedno spotkanie rozwinęło się do epickich rozmiarów, ponieważ uczestnicy w nieskończoność rozważali jedną szczegółową kwestię. I nie ma w tym niczego złego, ponieważ czasami wszystko zależy właśnie od szczegółów. Aby zapewnić Państwa pracownikom i uczestnikom konferencji odpowiednie warunki, warto zamówić w KAISER+KRAFT pasujące krzesła konferencyjne. Poniżej wyjaśnienie, dlaczego jest to tak istotne.Dlaczego wygodne krzesła dla uczestników konferencji są tak istotne?Wygodna i ergonomiczna pozycja siedząca przy biurku to kwestia niepodlegająca dyskusji. Jednak również podczas spotkań i konferencji odgrywa ona nadrzędną rolę. Chodzi bowiem o to, aby z uwagą wszystkiego wysłuchać, przetworzyć to, udzielić odpowiedzi, a na końcu podjąć decyzję.Taki przebieg spotkania możliwy jest jedynie wówczas, gdy uczestników nic nie rozprasza, np. bolące plecy lub niewygodna, skrępowana pozycja siedząca. Im dłużej człowiek znajduje się w komfortowej i podpartej pozycji siedzącej, tym dłużej jest w stanie skupić uwagę i utrzymać koncentrację. Dlatego też krzesła konferencyjne, szczególnie te na potrzeby spotkań lub konferencji o daleko sięgających implikacjach, powinny być wyjątkowo wygodne i ergonomiczne.Właściwości te zapewnia nie tylko odpowiednie tapicerowanie lub ukształtowanie siedziska. Krzesła te powinno się również łatwo przesuwać, tak aby przykładowo łatwo przechodzić od pracy przy stołach konferencyjnych do prezentacji i moderacji.Jak wybrać idealne krzesła konferencyjne w KAISER+KRAFT?Oferujemy szeroki wybór: od bardzo wysokiej jakości foteli dla gości do reprezentacyjnych pomieszczeń konferencyjnych, aż po zajmujące niewiele miejsca krzesła do ustawiania w stos, które stanowią elastyczne rozwiązanie do sal lub pomieszczeń wykładowych. Podczas wyboru należy kierować się głównie takimi czynnikami, jak zwyczajowy czas i częstotliwość korzystania z danych krzeseł konferencyjnych. Ponadto istotne znaczenie ma miejsce ustawiania krzeseł.Innymi słowy: inne wymogi obowiązują w przypadku krótkiego pobytu w poczekalni lub pasywnego słuchania wykładu, a inne podczas spotkań, na których zapadają ważne decyzje.Chętnie udzielimy Państwu dalszej pomocy podczas wyboru, a także przygotowaliśmy dla Państwa porady dotyczące prezentacji, a w nich również wskazówki odnośnie do moderowania.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów