+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę

Korzyści dla kluczowych klientów

Co sprawia, że nasza oferta jest atrakcyjna dla kluczowych klientów? Nasze ideały, takie jak zrównoważony rozwój, realizacje projektów, e-Procurement, doradztwo logistyczne oraz europejskość stanowią dla klientów kryteria, dzięki którym firma KAISER+KRAFT staje się najchętniej wybieranym przez nich dostawcą – nasi klienci oczekują od nas potwierdzenia bilansu równowagi ekologicznej, a nasz proces realizacji zamówień w oferowancych przez nas kanałach dystrybucji jest wysoce wydajny.

Zrównoważony rozwój i marketing bezpośredni

W ramach marketingu bezpośredniego nasi kluczowi klienci będą na życzenie znajdować się pod stałą opieką doradców, którzy pomogą im w analizie, obsłudze i optymalizacji asortymentu. Jest to związane z podpisaniem umowy ramowej, w której ustala się pakiet oferowanych przez nas usług. Dzięki doradcy oraz naszym dodatkowym usługom, takim jak serwisowanie, projektowanie CAD i wersje specjalne produktów jest możliwa szybka i indywidualna realizacja projektów w siedzibie klienta.

 

Zrównoważony rozwój w naszej firmie stanowi wielką zaletę dla naszych klientów kluczowych. Ich pracownicy oczekują np. ergonomicznych mebli biurowych, które nie zostały pomalowane szkodliwymi dla środowiska lakierami, lecz zostały oznaczone jako „zielone produkty“. KAISER+KRAFT oferuje w ramach tych wymagań produkty własnej marki EUROKRAFT active green. Takie produkty klient może wymienić w raportach dotyczących śladu ekologicznego CO2 i czerpać korzyści z poprawy bilansu ekologicznego. Korzystny wpływ na bilans ma również neutralna pod względem CO2 wysyłka wszystkich naszych artykułów.

E-biznes

Oferowane w różnych formach przez firmę KAISER+KRAFT rozwiązania e-Procurement wpływają na łatwość procesu zamawiania i zapewniają możliwości dostosowane do potrzeb klientów. Kluczowy klient czerpie korzyści przez integrację naszego asortymentu produktów z własnym systemem zarządzania przedsiębiorstwem (w tym procesem zakupów). Pracownicy różnych działów firmy mają wówczas możliwość bezpośredniego zamawiania produktów, podczas gdy ich zwierzchnik tylko je zatwierdza lub odrzuca, zanim zostanie przesłane do naszej firmy zamówienie zbiorcze.

Znaczenie międzynarodowe

Wielu spośród naszych klientów związanych umową ramową posiada, tak jak my, swoje oddziały na terenie całej Europy. Jeśli wybrali Państwo KAISER+KRAFT jako dostawcę w kilku krajach, mają Państwo tę dogodność, że w każdym kraju będzie można zamówić ten sam produkt z niezmienionym numerem artykułu. Upraszcza to nie tylko sam proces składania zamówienia, lecz ułatwia również inwentaryzację.

PLUS dla Państwa

Oferujemy państwu wszystkie wymienione usługi, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny. Zarówno małe firmy, jak i kluczowi klienci obecni na arenie międzynarodowej znajdą w firmie KAISER+KRAFT szereg korzyści dla swojej firmy i jej pracowników.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów