Marka
+
Głębokość
+
Grubość blatu
+

Stoły robocze

Wytrzymałość przede wszystkim: przemysłowe i rzemieślnicze stoły robocze łączą w sobie elastyczność, gospodarność i ergonomię. Przy okazji muszą być wytrzymałe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą szeroki wybór stołów roboczych i produktów uzupełniających, pozwalających na stworzenie indywidualnych stanowisk pracy.

W kategorii Stoły robocze oferujemy Państwu produkty następujących marek: RAU, Treston, QUIPO, LISTA, EUROKRAFTpro.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 71
Stoły robocze – przemysł, warsztat, handel i biuro
Stoły robocze to ważne elementy wyposażenia w zakładzie, w firmie sprzedaży wysyłkowej, w biurze i w warsztacie. W przemyśle i handlu do najważniejszych stołów roboczych zalicza się stoły warsztatowe, stoły do pakowania i biurka w biurach halowych. To jednocześnie centra organizacyjne, miejsca na sprzęt do pracy oraz rozwiązania do przechowywania dokumentów i przyborów. Aby biurka i systemy stanowisk pracy mogły w należyty sposób łączyć w sobie wszystkie te funkcje, producenci nieustannie wymyślają innowacyjne rozwiązania, tak aby krzesła i stoły, blaty robocze i szuflady na klawiaturę, a także liczne pozostałe elementy zaplanować w sposób jeszcze bardziej dopasowany do realiów codziennej pracy. Ponadto stoły, takie jak ten stół warsztatowy z regulacją wysokości, zapewniają pracownikom korzyści z punktu widzenia ergonomii, a stół roboczy z rolkami ułatwia wiele procesów roboczych. Blaty stołu warsztatowego mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów (zob. przykładowo ten blat do stołu warsztatowego z drewna bukowego). Różnorodność stołów roboczych jest ogromna i zapewnia tym samym ogromną swobodę w aranżowaniu najróżniejszych miejsc ich stosowania. Już sam wybór wielkości blatów biurka pozwala optymalnie wkomponować te stoły robocze w dane pomieszczenia. Można również idealnie dobrać właściwości powierzchni do występujących obciążeń – np. w hali produkcyjnej lub w biurze. Wyjątkową oszczędność miejsca zapewnią natomiast stoły robocze ze zintegrowaną szafką na narzędzia. Kolejną rozsądną opcją są biurka z ustawianymi pod nimi kontenerami na kółkach.

Stoły robocze w wersji z litego drewna i ze specjalnymi okładzinami
Blaty robocze z litego drewna bukowego, powierzchnie stołu z płyty MDF lub stoły robocze pokryte melaminą zapewniają szerokie spektrum zastosowań. W sklepie internetowym można również wybrać pojedyncze blaty w odpowiednich rozmiarach do późniejszej modyfikacji biurek. Jeśli potrzebny jest stół do warsztatu, dobrym rozwiązaniem będzie powierzchnia z okładziną z blachy stalowej. Jednoczesne zamawianie krzeseł i stołów pozwoli na lepsze dopasowanie ich do siebie. Dla poszczególnych stołów roboczych oferujemy w naszym sklepie internetowym szeroki wybór marek, jeśli chodzi o krzesła obrotowe, krzesła biurowe i taborety do stania. Stoły i krzesła mogą być przy tym wyposażone w rolki, które zapewnią im mobilność. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego KAISER+KRAFT, która daje różnorodne możliwości wyposażenia i aranżacji Państwa firmy, oraz do uważnej lektury szczegółowych opisów produktów.