+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Głębokość
Szerokość
Wysokość
 

Stoły do pomieszczeń sterylnych

Potrafimy zadbać o czystość, potrafimy nawet stworzyć pomieszczenia sterylne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, pozwalające na higieniczne i profesjonalne wyposażenie laboratoriów i sterylnych stanowisk pracy, takie jak np. stoły do pomieszczeń sterylnych, dostępne u nas w wielu ciekawych wersjach.
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 7.830,-
Mobilny stół laboratoryjny
z półką, nośność 200 kg
netto
od 3.420,-
Stół do laboratorium ze szkieletem H
wys. robocza w poz. siedzącej 750 mm
netto
od 1.830,-
Stół do laboratorium ze szkieletem H
wys. robocza w poz. stojącej 900 mm
netto
od 2.040,-
Stół do laboratorium ze szkieletem z ceownika
wys. robocza w poz. siedzącej 750 mm
netto
od 1.910,-
Stół do laboratorium ze szkieletem z ceownika
wys. robocza w poz. stojącej 900 mm
netto
od 2.110,-
Stół do pomieszczeń sterylnych z blatem z polipropylenu
szkielet ze stali szlachetnej, wys. 900 mm
netto
od 2.480,-
Stół zlewozmywaka do pomieszczeń sterylnych
dwudrzwiowy, z podwójnymi ściankami
netto
od 9.540,-
Poradnik Zakupowy w kategorii Stoły do pomieszczeń sterylnych
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
Profesjonalne zastosowanie stołów do pomieszczeń sterylnych
Stoły do pomieszczeń sterylnych stanowią w naszym sklepie internetowym istotną część wyposażenia pomieszczeń sterylnych. Muszą one sprostać wysokim wymaganiom jakościowym i wytrzymywać każdorazowo duże obciążenia, przy czym duża nośność to zaleta stołów zrobionych ze stali szlachetnej. W zależności od zastosowania oferujemy wersje z powierzchnią szlifowaną lub polerowaną elektrycznie. Jeśli potrzebna jest dodatkowa cyrkulacja powietrza, wówczas godny polecenia jest perforowany blat stołu. Ciężkie cząstki zanieczyszczonego powietrza mogą wówczas opadać na podłogę, skąd można je łatwo odkurzyć. Stoły do pomieszczeń sterylnych wyposażone w regulowane nóżki zapewniają zawsze optymalne ustawienie oraz zapobiegają staczaniu się rzeczy ze stołu. Precyzyjnie wypoziomowana powierzchnia stołu wymagana jest przede wszystkim w laboratoriach, gdzie pozwala zapobiegać wypadkom i obrażeniom spowodowanym niebezpiecznymi chemikaliami.

Dostosowanie stołów do pomieszczeń sterylnych do potrzeb
Aby móc poprawnie ustawić urządzenia pomiarowe i wagi analityczne, potrzebne jest równe podłoże. W tym celu stoły do pomieszczeń sterylnych wyposażone są w nieperforowany blat stołu. W zależności od potrzeb stoły te mogą mieć różną długość, głębokość i wysokość, dzięki czemu można wybrać stół odpowiedni do danego miejsca. KAISER+KRAFT oferuje stoły do pomieszczeń sterylnych w różnych rozmiarach i wersjach. Stoły te nadają się także do zastosowania jako stół zlewozmywaka, przy czym oprócz niecki trzeba również zainstalować armaturę i odpływ. Odpowiednie stoły do pomieszczeń sterylnych wykorzystuje się również w pomieszczeniach biurowych i warsztatach, przy czym można je wówczas wyposażyć w pasujące wyposażenie dodatkowe, takie jak szafki wiszące, kontenery na kółkach, elementy rozbudowy na monitor, a także stoły warsztatowe. Aby zapewnić różnorodność zastosowań, dostępne są różne rozmiary lub możliwości rozbudowy. W razie potrzeby można również dostosować podział i wyposażenie stołów do specjalnych wymagań klienta.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów