+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Materiał siedziska
Obicie
Wersja szkieletu
Wys. siedziska
 

Stołki barowe, hokery

Elegancki i klasyczny, obecny w każdym barze i bistro, który ze zwykłej przestrzeni spotkań uczyni komunikatywny punkt spotkań dla pracowników: stołek barowy lub hoker. To praktyczne siedzisko dla nowoczesnych, sprawdza się w każdej sytuacji: od szybkiej przekąski, przez krótką naradę aż po partnerskie spotkanie handlowe przy barze.
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
Stołek barowy w kształcie litery Z
z obiciem o grubości 100 mm
netto
486,-
Stołek barowy
obicie ze sztucznej skóry
netto
510,-
Nowość
Stołek barowy EVORA
z obiciem, szkielet chromowany
netto
1.460,-
Nowość
Stołek barowy z PP
wys. siedziska 730 mm
netto
733,-
Stołek barowy z oparciem
siedzisko - buk, szkielet chromowany
netto
467,-
Nowość
Stołek barowy BOBBA
z poduszką, opak. 2 szt.
netto
670,-
Nowość
Stołek barowy STEELWOOD
z poduszką, opak. 2 szt.
netto
1.040,-
Nowość
Stołek barowy WOODY
z nogami z drewna, opak. 2 szt.
netto
960,-
Nowość
Stołek barowy OPUS
z regulacją wysokości w zakresie 640 - 910 mm
Cena na zapytanie
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów

Stołki barowe: najlepsze miejsce na swobodne rozmowySiedzenie bez potrzeby spoglądania w górę na innych, w pozycji pionowej, a jednak wygodnie: stołki barowe to jedno z najlepszych miejsc prowadzenia rozmów, i to nie tylko w życiu prywatnym. Sprawdzają się one również na targach, w miejscach spotkań firmowych oraz w recepcji.Jakie są zalety stołków barowych?Dzięki specjalnej wysokości siedziska, łatwości siadania na stołku i schodzenia z niego oraz możliwości łatwego zestawienia z kontuarami lub stołami barowymi, stołki barowe i hokery wprowadzają znacznie więcej dynamiki niż klasyczne połączenie stołu i krzesła.Użytkownik cały czas jest twarzą w twarz z innymi (stojącymi) osobami. Może jedynie opierać się o stołek barowy lub zwyczajnie na nim siedzieć – co nie byłoby możliwe na krześle bez przyjmowania dziwnych póz. Stołki barowe kojarzą się również z miłymi wieczorami spędzanymi przy barze w otoczeniu przyjaciół.Oprócz tego krzesła barowe można również łatwo transportować. Zajmują one bardzo mało miejsca, nie rzucają się mocno w oczy, a w połączeniu z odpowiednio wysokim stołem mogą doskonale zagospodarować niewykorzystany dotąd kącik biurowy.Jaka jest idealna wysokość stołków barowych?Modele o stałej wysokości mają zwykle od 70 do 75 cm. Norma ta gwarantuje, że przeciętny dorosły może bez wysiłku na nich usiąść. Ponadto – i w środowisku zawodowym jest to ważny punkt – nie trzeba się wówczas martwić o ubranie. Zwłaszcza w spódnicy może być bowiem ciężko wspiąć się na bardzo wysoki stołek barowy, zachowując przy tym powagę. Odpowiednia wysokość stołka zapobiega zatem tego rodzaju krępującym sytuacjom.Jak wybrać stołki barowe?Aby stołek barowy pasował do otoczenia i wizerunku firmy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego wygląd. Jaskrawe kolory i nowoczesny wygląd ożywiają wprawdzie kawiarnię lub nieformalne sale konferencyjne, jednak na targach lub w recepcji zazwyczaj lepiej sprawdzą się klasyczne i ponadczasowe modele.W razie dodatkowych pytań dotyczących wyboru zachęcamy do kontaktu z nami.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów