+48 22 623 03 42  
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Kolor
Materiał powierzchni siedziska i oparcia
Wys. siedziska
 

Fotele

Prowadzenie biznesu to również wygoda. Zrozumieją Państwo nasze stanowisko, wybierając jeden z naszych foteli klubowych. Zachęcamy do wypróbowania – wystarczy się wygodnie oprzeć i odpocząć. Nic nie zachęca tak do pracy jak odrobina przyjemności.
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
| | |
Fotel klubowy
obicie poliuretan
netto
814,-
Fotel klubowy
obicie skóra/imitacja skóry
netto
985,-
Fotel klubowy, kanciasty
wys. x szer. x gł. 850 x 575 x 530 mm
netto
932,-
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
Fotele
Wygodne fotele klubowe w holu przedsiębiorstwa, fotele dla gości i fotele koktajlowe o atrakcyjnym designie: w naszym sklepie internetowym można kupić nowoczesne meble do siedzenia, które stanowią reprezentacyjną opcję dla każdego przedsiębiorstwa. Tak jak istotne jest zapewnienie pracownikom wygodnych pomieszczeń socjalnych, gdzie mogą spędzić przerwę obiadową, równie decydujące znaczenie ma zapewnienie odpowiednich pomieszczeń dla gości i partnerów biznesowych. Ten, kto może sobie skrócić czas oczekiwania, relaksując się w niezwykle wygodnym fotelu, ten wybaczy nawet pewne opóźnienia. Każdy, kto w poczekalni może usiąść przy stole bistro w eleganckim fotelu, łatwiej nawiązuje rozmowę z innymi gośćmi. Krzesła i stoły o dobrym jakościowo wyglądzie, które świetnie nadają się do wyposażenia takich pomieszczeń, znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym zarówno z różnorodnym obiciem z Softexu lub ze skóry, jak i w wersji z drewna lub wysokiej jakości tworzywa. W naszej ofercie znajdą Państwo także blaty o różnych kształtach. Fotel z zaokrąglonym oparciem lub kanciasty: gustowne wyposażenie firmy zawsze mówi samo za siebie i pozostawia długotrwałe wrażenie. Zaletą dostępnych u nas foteli klubowych jest jednak nie tylko ich design, lecz również komfort siedzenia.

Ergonomiczna postawa podczas siedzenia w fotelach klubowych
Nawet jeśli kupują Państwo fotel klubowy, powinni Państwo rozważyć kwestię ergonomii. Fotele, które stoją w poczekalniach, barach i pomieszczeniach socjalnych, powinny jak najlepiej oddziaływać na osoby, które na nich siedzą. A siedzenie tak naprawdę przyjemne jest tylko wtedy, gdy nasze plecy są odciążone. Zwłaszcza w gastronomii ergonomiczny fotel klubowy zachęca gości do długiego pobytu. W przypadku produktów dostępnych w KAISER+KRAFT kwestia ergonomii jest zawsze brana pod uwagę. Nie zapominamy również o zdrowiu, dlatego też wybieramy fotele, których konstrukcja zasadniczo odciąża plecy i które sprzyjają korzystnej dla zdrowia postawie siedzącej. Ten aspekt jest również istotny w przypadku foteli dla pracowników, o ile każda przerwa, zamiast powodować napięcia, ma przynieść odprężenie. Zachęcamy zatem do wyboru w naszym sklepie internetowym wygodnych foteli klubowych, które możliwie jak najlepiej spełniają powyższe wymagania.
Porównanie produktów