+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Wys. siedziska
Materiał powierzchni siedziska i oparcia
Kolor
 

Fotele

Prowadzenie biznesu to również wygoda. Zrozumieją Państwo nasze stanowisko, wybierając jeden z naszych foteli klubowych. Zachęcamy do wypróbowania – wystarczy się wygodnie oprzeć i odpocząć. Nic nie zachęca tak do pracy jak odrobina przyjemności.
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów

Fotele wnoszą do biznesu przytulnośćJeśli umysł i ciało są zrelaksowane, znacznie lepiej się myśli i podejmuje decyzje. Dlatego przytulne kąciki z fotelami i stolikami są również popularnym miejscem spotkań pracowników, klientów i partnerów. Kto wie: być może kolejna duża transakcja biznesowa nie dojdzie do skutku w sali konferencyjnej, ale w przytulnej atmosferze.Na co należy zwracać uwagę podczas wyboru foteli?Fotele klubowe odgrywają ważną rolę w wyposażeniu pomieszczeń socjalnych lub jako wyposażenie małych kącików do rozmów. Nazywają się one klubowe, ponieważ typowy kształt z kompaktowym siedziskiem i niższym oparciem pojawił się po raz pierwszy w klubach dżentelmeńskich, gdzie biznesmeni chcieli spokojnie porozmawiać, nie zapadając się w zbyt głębokich meblach tapicerowanych.Wygląd tych foteli nie zmienił się na przestrzeni wieków. Ponadczasowy, dyskretny design łączy się z wysokiej jakości materiałami i kompaktową formą. Aby zestaw foteli w jak największym stopniu zachęcał do skorzystania z nich, konieczne jest uzupełnienie go pasującym stołem bistro i zapewnienie odpowiednio eleganckiej aranżacji otoczenia.Nawet jeśli fotele te są wyjątkowo kompaktowe, każde połączenie foteli i stołu należy zaplanować i ustawić w pewnej odległości od innych krzeseł i stołów. Dzięki temu zapewnia się większą prywatność i przykładowo zmniejsza poziom hałasu w kawiarni.Oczywiście należy się również skupić na jednorodności kształtów i kolorów. Jeśli zdecydują się Państwo na obicie i kształt, należy powielić tę decyzję w odniesieniu do całego pomieszczenia i wszystkich zestawów foteli w firmie. W mniejszych pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się jasne tkaniny obiciowe.Kiedy fotele są ergonomiczne?Fotele klubowe, ze swoim typowym kształtem, i tak są dość ergonomiczne, ponieważ wspierają wyprostowaną postawę podczas siedzenia, a miednica nie zapada się w nich zbyt głęboko. Średniej wysokości podłokietniki odciążają ramiona i mięśnie karku.Chociaż zdecydowanie nie są one tak funkcjonalne jak dobre obrotowe krzesło biurowe, w przypadku foteli decydującą rolę odgrywa również nieformalna kultura rozmowy. Chętnie doradzimy Państwu osobiście, jakie wyposażenie będzie w tym przypadku optymalnym wyborem.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów