+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Krzesła i stoły

Stół i krzesło, i miejsce pracy gotowe. Ale tylko, jeśli pracują Państwo z profesjonalistami jak my. W naszej ofercie znajdą Państwo ergonomiczne krzesła i stoły o doskonałym wzornictwie.
Nasze kategorie produktów
Biurka
Od dziś poniedziałki nikomu nie będą już straszne. Dzięki naszym funkcjonalnym, ...
Biurka z regulacją wysokości
Kiedyś twierdzono, że ten kto wypoczywa, ten rdzewieje. W dzisiejszych czasach, ...
Fotele
Prowadzenie biznesu to również wygoda. Zrozumieją Państwo nasze stanowisko, ...
Krzesła do biurek i fotele szefa
Krzesła do biurek i fotele szefa – bo jeśli siedzieć, to prawidłowo. Dla wielu ...
Krzesła do pracy
Model krzesła dla wszystkich? Lepiej nie. Praca w różnych obszarach wymaga ...
Krzesła do ustawiania w stos, krzesła konferencyjne
Największą korzyścią płynącą z korzystania z ergonomicznych krzeseł i krzeseł ...
Ławki parkowe i stoły ogrodowe
Czas na przerwę – zapraszamy, proszę usiąść na naszych wygodnych ławach przy ...
Stołki barowe, hokery
Elegancki i klasyczny, obecny w każdym barze i bistro, który ze zwykłej ...
Stoły barowe
Można przy nim rozprostować nogi, zjeść przekąskę, napić się kawy, odbyć krótką ...
Stoły do pomieszczeń sterylnych
Potrafimy zadbać o czystość, potrafimy nawet stworzyć pomieszczenia sterylne. W ...
Stoły konferencyjne
Miejsce, gdzie spotykają się wiedza i wartości, mądrzy ludzie i kariery, a także ...
Stoły robocze
Wytrzymałość przede wszystkim: przemysłowe i rzemieślnicze stoły robocze łączą w ...
Taborety robocze, podpory do stania
Podpory do stania i taborety robocze to nieoceniona pomoc podczas pracy, ...
Zestawy mebli do stołówki i obszarów zewnętrznych
Człowiek jest istotą społeczną. Dlatego w odpowiedzi na wymóg bliskości i ...

Krzesła i stoły – uniwersalne talenty spełniające wszelkie wymaganiaPoszukiwany niezawodny personel? Mamy dla Państwa kilka prawdziwych talentów. Świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, są niestrudzone, a w razie potrzeby dostępne o każdej porze dnia i nocy. Dzięki dobremu wykształceniu stanowią wzorzec pod względem elastyczności, zapewniając centrum dowodzenia, stację roboczą i miejsce odpoczynku w jednym. Oprócz tego dbają o to, by również Państwo w każdej sytuacji zachowali właściwą postawę. Nasze krzesła i stoły świadczą swoje usługi w każdych warunkach pracy.Przy całej ich różnorodności nie każde krzesło i nie każdy stół nadaje się jednak do każdego zadania. Dlatego też u nas dostaną Państwo warianty uniwersalne i specjalistów, jak również ekspertów w dziedzinie pracy przy komputerze i przy procesie produkcji. Co więcej, w trakcie ich rekrutacji mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.Zdrowa pozycja siedząca zwiększa wydajnośćErgonomiczne krzesła są niczym dobrzy fizjoterapeuci. Pomagają odprężyć się w trakcie pracy, ożywiają ciało i duszę i chronią przed bólem. Co więcej, zwiększają wydajność. Pracownicy, którzy przyjmują zdrową pozycję siedzącą, czują się bowiem dobrze podczas pracy, a to daje wymierne korzyści. Co natomiast w sytuacji, gdy potrzeba specjalnego traktowania? Krzesła obrotowe z podporą lędźwi delikatnie przywrócą zmęczonym plecom właściwą pozycję. A jeśli niezbędna jest maksymalna swoboda ruchów? Podpory do stania i taborety zapewnią Państwu tak potrzebną swobodę. W naszym poradniku zakupów „Krzesła biurowe zapewniające zdrowe siedzenie'' znajdą Państwo informacje, jakie czynniki mają wpływ na zdrową pozycję siedzącą oraz jakie krzesło jest odpowiednie i dla kogo.Dobre krzesło to połowa sukcesu. Razem z odpowiednim stołem tworzy niezrównany duet. Przykładowo biurko z elektryczną regulacją wysokości rośnie wraz ze zwiększającą się liczbą jego i Państwa zadań.Czas na przerwę? Państwa ciało i dusza zasługują na odrobinę świeżego powietrza. Przytulne narożniki do siedzenia i ławki na zewnątrz budynku to prawdziwi specjaliści od wypoczynku.Siedzenie z pomysłemCzy powoli gubią się już Państwo w szczegółach? U nas dostaną Państwo nie tylko poszczególne elementy wyposażenia: pomagamy również dostrzec większą całość. Nasz poradnik zakupów na temat wytycznych dotyczących wyposażenia biura zapewni Państwu rozeznanie w przepisach odnoszących się do wyposażenia stanowisk pracy.W celu aranżacji biura, w którym wszystko do siebie pasuje, mogą Państwo również skorzystać z bezpłatnego serwisu projektowego CAD firmy KAISER+KRAFT. Jak to wszystko wygląda w praktyce, mogą się Państwo przekonać na przykładzie zrealizowanego przez nas projektu wyposażenia biura.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów