Wstecz
Poradnik zakupowy Transport

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO

Jako środek transportu przyszłości, elektryczne rowery transportowe niezaprzeczalnie wyznaczają trend. Może nie w tak kultowym stylu jak Dennis Hopper w „Swobodnym jeźdźcu“ na swoim motocyklu, ale podobnie jak Hopper w 1969 r., rower elektryczny pokazuje obecnie podejście do życia w naszych czasach. I wskazuje drogę, jak utrzymać e-mobilność również w przyszłości.

Rower towarowy

Coraz więcej firm i przedsiębiorstw decyduje się obecnie na rozwiązanie w postaci rowerów transportowych lub towarowych. Powody są oczywiste: tańszy zakup i niższe koszty utrzymania i parkowania, mniejsze wymogi odnośnie do miejsca do parkowania, większe korzyści dla zdrowia dzięki większej ilości ruchu podczas pracy i bardziej pozytywny bilans CO2. A ponadto… jazda na rowerze sprawia dużo przyjemności.

Z przyjemnością przedstawiamy zatem Państwu nasz elektryczny rower towarowy „E-CARGO Easy Rider“ 2021 z certyfikatami SGS i TÜV.

Mocny trójkołowiec

Ze skrzynią transportową.
Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Załadunek ciężarem o wadze do 80 kg

Prawdziwy siłacz, który bez wysiłku i bezpiecznie przewozi materiały, sprzęt i inne towary. Silnik w tylnym kole, a dokładniej silnik w piaście koła, pomaga ruszyć z miejsca i jechać z prędkością do 25 km/h. Jest to szczególnie korzystne, gdy obciążenie jest bliskie maksymalnej wartości, tj. 80 kg.

Nawiasem mówiąc, takie silniki z bezpośrednim przełożeniem mocy umożliwiają również zwiększający zasięg odzysk energii (rekuperację), chroniąc przy tym hamulce mechaniczne.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Duża, zamknięta skrzynia transportowa

Skrzynia o poj. 300 litrów jest przymocowana do przedniej części roweru między dwoma przednimi kołami, a dzięki elektronicznemu wsparciu można ją łatwo transportować nawet z ciężarem w środku.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Niskie wejście

Wsiadanie i zsiadanie jest bardzo wygodne dzięki niskiemu wejściu. Model ten jest w rozmiarze unisex dla osób o wzroście od 1,57 m do 1,98 m.

0% e-misji. 100% e-mobilności. 1000% e-mocji.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO wt$

Już teraz zachęcamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi informacjami o elektrycznym rowerze towarowym E-Cargo PRO i do składania zamówień w naszym sklepie internetowym.

Jedźmy zatem dalej – w pełni naładowani e-mobilnością

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Trzy koła dla większej stabilności

Konstrukcja z trzema kołami utrzymuje rower E-Cargo w równowadze i zapewnia jego stabilność podczas postoju i pokonywania zakrętów. Dzięki 3 kołom również bezpieczne parkowanie i odstawianie jest niezwykle proste.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Akumulator: technologia litowo-jonowa

Akumulator naszego roweru towarowego ma pojemność 374 Wh, dzięki czemu z reguły można uzyskać zasięg od 40 do 60 km. Sam akumulator jest zamontowany pod bagażnikiem, dzięki czemu możliwe jest wygodne i niskie wejście, a także jest doskonale dopasowany do designu.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Bardzo solidne szprychy

Solidne wykończenie szprych jest jednym z najważniejszych kryteriów, zwłaszcza w przypadku rowerów towarowych, które muszą wytrzymać nawet większe obciążenia.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Wysokiej jakości hamulec postojowy

Hamulec postojowy zapobiega odjechaniu roweru i jest niezbędny w przypadku rowerów towarowych: większy ciężar całkowity jest w ten sposób dodatkowo zabezpieczony, dzięki czemu rower towarowy można zaparkować również na pochyłościach.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Dodatkowe imponujące cechy

Trwałe opony markowe Schwalbe, obręcze Weinmann, piasta z 7 przełożeniami Shimano Nexus. Zamek na ramę ABUS i kierownica z regulacją wysokości. Stabilizatory układu kierowniczego ze sprężyną gazową, co zapewnia optymalny komfort jazdy. Ponadto elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO ma certyfikaty SGS i TÜV.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO pha

Dopuszczalny ciężar całkowity

Przy obliczaniu dopuszczalnego ciężaru całkowitego należy wziąć pod uwagę ciężar roweru towarowego, użytkownika i załadowanego towaru.

Nie nie stoi na przeszkodzie, by już teraz przesiąść się na to nowe rozwiązanie.

Jakich pozytywnych skutków ubocznych można się spodziewać?

Powrót rowerów towarowych sprzyja mobilności w mieście i naszemu zdrowiu: użytkownicy rowerów towarowych sprytnie unikają potencjalnych korków – również dlatego, że autobusy i pociągi są obecnie dostępne tylko w ograniczonym zakresie ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące bezpiecznego dystansu – i minimalizują ryzyko zarażenia się. Rowerami tymi można się poruszać bez konieczności posiadania dodatkowego prawa jazdy, a niektóre kraje wspierają finansowo ich zakup.

Dzięki rowerom firmowym i towarowym optymalizują Państwo również swój bilans ekologiczny, zapewniają pracownikom więcej ruchu i usprawniają logistykę zakładową, całkowicie eliminując emisje spalin. Rowery te idealnie nadają się do użytku na terenie zakładu, do mniejszych podróży kurierskich lub dla rzemieślników do transportu lżejszych materiałów.

Interesuje Państwa ten temat?

Zachęcamy do dalszej lektury.

Zebraliśmy dla Państwa dalsze materiały informacyjne i chętnie polecimy Państwu również odpowiednie produkty z naszego asortymentu.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO wt$

Czas na odciążenie

Rower towarowy, elektryczny rower towarowy czy hulajnoga elektryczna – klasyczny rower już od dawna ma większych, nowocześniejszych, a przede wszystkim znacznie silniejszych konkurentów.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO ler

Zastosowanie rowerów towarowych w zakładzie

Przyszłość mobilności nie należy już wyłącznie do samochodów. Rowery towarowe cieszą się coraz większą popularnością i stają się poważną alternatywą dla transportu przedmiotów z punktu A do punktu B, zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym.

Elektryczny rower towarowy E-Cargo PRO mg$

Na siodełko, gotowi, start!

Stabilny, szybki, zwrotny, na dwóch kołach czy trzech? Elektryczny rower towarowy czy inny? Do transportu na terenie fabryki czy przewozu mniejszych przesyłek kurierskich? Istnieje wiele możliwości, aby sprostać wyzwaniom przyszłości. Wybierzmy wspólnie to, co będzie dla Państwa najlepsze.

Najpopularniejsze kategorie z niniejszego przewodnika