O nas

Czas, żebyśmy się bliżej poznali.
Przedstawiamy KAISER+KRAFT.

Serdecznie witamy w wiodącej europejskiej sieci sprzedaży wysyłkowej wyposażenia fabryk, magazynów i biur, spółki KAISER+KRAFT Europa GmbH. Około 1000 pracowników dba o realizację Państwa zamówień, oferując Państwu produkty marek własnych, sprawdzone rozwiązania i doskonałą obsługę Klienta oraz do 15 lat gwarancji a na życzenie montaż, naprawę i serwis zamówionych u nas produktów.

Zamówione produkty dostarczamy bezpiecznie, szybko i na czas – nasza dewiza to: „wszystko dla firmy“. Precyzując: oferujemy Państwu ponad 80.000 wysokiej klasy produktów z przeznaczeniem dla fabryki, transportu, magazynu, środowiska i biura − za pośrednictwem katalogu, aplikacji App na iPhon'a i iPada oraz Internetu. W ten sposób mogą Państwo cieszyć się wieloma korzyściami oraz najlepszą jakością naszego szerokiego asortymentu zarówno w wielu krajach Europy. To jeszcze nie wszystko: jako przedsiębiorstwo o charakterze Multichannel oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo techniczne za pośrednictwem infolinii oraz na miejscu w siedzibie Klienta.

Czy zdają sobie Państwo sprawę, że dzięki nam zakupy w tradycyjnej formie dokumentowej można zracjonalizować obecnie dzięki nowoczesnym procesom elektronicznym? Od ponad 15 lat oferujemy naszym klientom indywidualne rozwiązania z zakresu eProcurement, obejmujące wysoki stopień automatyzacji procesów w przedsiębiorstwie – od katalogu, poprzez system elektronicznych zamówień i fakturowania aż po elektroniczną formę faktur korygujących (w formie tzw. odwrotnego obciążenia).

Czyni to z KAISER+KRAFT idealnego partnera dla Państwa biznesu w zakresie rozwiązań typu One-Stop-Shop.
Grupa KAISER+KRAFT posiadająca spółki w 18 krajach jest przedsiębiorstwem należącym do grupy TAKKT.

Historia firmy

1945 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Stuttgarcie

1967 Przejęcie Vink en Zonen w Holandii
1973 Przejęcie Frankel we Francji
1974 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Wielkiej Brytanii i Szwajcarii
1975 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Belgii

1983 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Austrii
1986 Założenie firmy KAISER+KRAFT we Włoszech
1989 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Hiszpanii

1990 Założenie firmy KAISER+KRAFT na Węgrzech
1992 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Polsce
1993 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Czechach

2001 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Portugalii
2002 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Japonii
2006 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Chinach
2007 Założenie firmy KAISER+KRAFT na Słowacji
2012 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Słowenii

2016 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Chorwacji

Skrócony profil TAKKT AG

TAKKT to wiodący na rynku Europy i Ameryki Północnej koncern wielokanałowej sprzedaży wysyłkowej, zajmujący się sprzedażą wyposażenia przemysłowego dla firm. Koncern wraz ze swoimi markami jest reprezentowany w ponad 25 krajach. Asortyment spółek-córek obejmuje ponad 200.000 produktów z zakresu wyposażenia fabryk i magazynów, mebli klasycznych i o specjalnym wzornictwie oraz akcesoriów, opakowań transportowych, artykułów wystawienniczych, elementów wyposażenia do handlu detalicznego oraz dla rynku usług gastronomicznych i hotelowych.

Więcej informacji na temat grupy TAKKT można znaleźć na stronie www.takkt.de.

TAKKT AG – Business Equipment Solutions