Nr: 561364 49

Kanister na paliwo, z tworzywa – PRESSOL giętka wylewka, poj. 5 l, opak. 5 szt.

Kanister na paliwo, z tworzywa – PRESSOL

czerwony

w opakowaniu po 5 tylko
430,- zł
Cena / opak. (netto)
86,- zł
/ szt.

Otrzymają Państwo 5 sztuk
Czas dostawy: 3–4 tygodnie
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Odpowiedni do wszystkich rodzajów pojazdów i na paliwa ciekłe
  • Mniejsze skraplanie się wody w kanistrze, odporność na uderzenia
  • Wymiary zgodne z kanistrem wojskowym, z atestem UN
Wykonany z tworzywa kanister na paliwo z giętką wylewką.
Kanister z PE, czerwony RAL 3001.

Giętka rurka wylotowa z wbudowanym odpowietrzeniem.
Dł. 175 mm, Ø 20 mm. Rurka wylotowa przechowywana w kanistrze.

Zakrętka zabezpieczona przed zgubieniem za pomocą mocowanej na stałe taśmy.
Uwaga: Wszystkie kanistry na paliwo (UN) muszą być oznakowane przez użytkownika końcowego instrukcjami bezpieczeństwa i symbolami zagrożeń zgodnie z rozporządzeniem GHS/CLP.
Do cieczy palnych
Do cieczy palnych
Dane techniczne
Pojemność5 l
Długość331 mm
Szerokość185 mm
Wysokość237 mm
Ciężar3.2 kg
Kolorczerwony sygnałowy, RAL 3001
Materiałpolietylen
Liczba uchwytów1 szt.
Miejsce zastosowaniawe wnętrzach i na zewnątrz
Rodzaj produktukanistry na paliwo
Dostawazmontowane/w całości
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .