+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Kolor
 

Czyściwa i ściereczki

Wycierania cieczy, smarów, oleju, plam, kleksów i innych zabrudzeń nigdy nie było ani łatwe ani przyjemne. Nasze uniwersalne ścierki na pewno ułatwią Państwu to zadanie.
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
Czyściwa
Bez czyściw nie ma czyszczenia. A ponieważ higiena i czystość to jeden z głównych warunków, jakie musi spełniać przedsiębiorstwo, stosowane w zakładzie artykuły do czyszczenia i wyposażenie sanitarne muszą sprostać szczególnym wymaganiom. KAISER+KRAFT oferuje Państwu w swoim sklepie internetowym czyściwa, papier do czyszczenia i systemy do czyszczenia. Rozwijarki papieru do czyszczenia, na których mieszczą się rolki papieru o szerokości przekraczającej 400 mm, stanowią wygodne rozwiązanie do zamocowania na ścianie. Ruchome stojaki podłogowe można umieścić w warsztacie i przestawiać swobodnie w razie potrzeby, a wzmocniona włóknem szklanym krawędź do odrywania papieru umożliwia szybkie i bezproblemowe pobieranie papieru w wymaganej ilości. System ten zasadniczo nadaje się również do pomieszczeń sanitarnych i można go dostać w różnych wersjach. W KAISER+KRAFT mogą Państwo wybierać spośród różnorodnych rodzajów papieru, które będą optymalne do planowanych przez Państwa zastosowań. Rolki papieru do czyszczenia o jakości TAD wykazują dużą odporność na rozdarcie, nawet gdy papier jest mokry, i nadają się szczególnie do czyszczenia smarów i olejów. Pojedyncze rolki można zamówić również w formie perforowanej. Rolki papieru o jakości włókniny mogą być wielokrotnie stosowane i nadają się nawet do powierzchni, tworzyw i materiałów wrażliwych na zabrudzenia. Pokrywa rolki skutecznie chroni przy tym papier przed kurzem i zabrudzeniem.

Czyściwa do zastosowań przemysłowych
Różnorodne czyściwa oferowane przez KAISER+KRAFT dostaną Państwo również w dużych ilościach. Dzięki temu optymalnie nadają się one do stosowania w dużych zakładach produkcyjnych i warsztatach. Zachęcamy Państwa do zamówienia w sklepie internetowym KAISER+KRAFT czyściw w wymagającej jakości przemysłowej na sprawdzonych korzystnych warunkach dostawy.
Porównanie produktów