+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Czyszczenie i artykuły sanitarne – zapewnienie czystości
W tej kategorii znajdą Państwo mnóstwo artykułów sanitarnych i urządzeń do czyszczenia. Profesjonalne czyszczenie wymaga nakładu pracy i odpowiedniego narzędzia. W tym dziale oferujemy odpowiednie wyposażenie do czyszczenia obszarów sanitarnych, choć uwagę zwrócono również na wybór produktów o wysokiej ergonomii i przyspieszających pracę. Funkcjonalne urządzenia do czyszczenia pod ciśnieniem i zamiatarki do niezawodnego czyszczenia wszelkiego rodzaju podłóg zapewniają płynność pracy i nadają się również do czyszczenia wielkopowierzchniowego. Silnie zabrudzone podłogi w instytucjach publicznych, zakładach gastronomicznych i obszarach produkcyjnych można bez problemu wyczyścić, stosując narzędzia wysokiej mocy takie jak urządzenia do czyszczenia pod ciśnieniem i zamiatarki. W obszarze na zewnątrz budynków zamiatarki ułatwiają pracę i bez najmniejszego trudu zbierają duże, mokre i suche zanieczyszczenia. W sklepie internetowym, w zakładce Czyszczenie i artykuły higieniczne znajda Państwo również specjalne odkurzacze o dużej mocy, do stosowania w fabryce i intensywnie uczęszczanych strefach. Obsługa odkurzaczy do pracy na mokro i na sucho, które bez wyposażenia znajdują szerokie zastosowanie, jest bardzo prosta. Urządzenia do czyszczenia pod ciśnieniem można, poza czyszczeniem podłóg, stosować również do czyszczenia ścian, pojemników, pojazdów oraz wielu innych obszarów. Są one oferowane w zestawie z bogatym wyposażeniem dodatkowym, które jest zawsze pod ręką, w odpowiednich uchwytach na urządzeniu.

Materiały eksploatacyjne i urządzenia
Do artykułów sanitarnych należą również takie artykuły jak papier toaletowy, ręczniki w rolkach i ręczniki składane. Materiały eksploatacyjne wraz z wschodzącymi w ich skład dozownikami stosuje się wszędzie. Na dużych imprezach, w budynkach firmowych lub w branży usługowej. W miejscach, w których przebywa dużo ludzi, istnieje duże zapotrzebowanie na wydajne materiały zużywalne do obszarów sanitarnych. Specjalny, trwały i bardzo chłonny papier do czyszczenia w rolkach jest dostępny na specjalnych rozwijarkach do montażu ściennego lub na przenośnym stojaku wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Papier do czyszczenia w rolkach jest oferowany w różnych szerokościach i kolorach. Jest perforowany, dostępny w różnej jakości, a na rolkę przypada do 3000 odcinków. Czyszczenie i artykuły higieniczne: produkty są dostępne również w różnej jakości i w różnych formatach. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo pasujące pojemniki na produkty zużywalne w formie dozowników papieru toaletowego do rolek przemysłowych i standardowych oraz dozowników do składanych ręczników i ręczników w rolkach. Ręczniki i papier toaletowy w rolkach można magazynować razem z wiadrem do sprzątania i mopem na komfortowych wózkach do czyszczenia, dzięki czemu pracownicy sprzątający mają zawsze wszystko pod ręką.

Artykuły do czyszczenia i wyposażenie sanitarne

Afrykańskie porzekadło mówi, że wyczyścić można wszystko oprócz brudnego języka. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania, które pomogą uporać się z największym brudem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych środków czyszczących i środków do pomieszczeń sanitarnych. Na pewno znajdą tu Państwo doskonałe środki czyszczące i higieniczne.
Nasze kategorie produktów
Czyściki
Wycierania cieczy, smarów, oleju, plam, kleksów i innych zabrudzeń nigdy nie ...
Myjki ciśnieniowe
Myjki ciśnieniowe usuną każdy brud: na podłodze, w kątach, szczelinach, na ...
Odkurzacze
Nasze odkurzacze nadają się nie tylko do kurzu – w naszej ofercie znajdą Państwo ...
Wózki do czyszczenia
Wiadra, środki czyszczące, ścierki do czyszczenia, miotły, mopy itp. … aby nie ...
Wyposażenie sanitarne
Papier, mydło i środki dezynfekujące należą do podstawowych elementów utrzymania ...
Zamiatarki
Zamiatarki – następny krok w ewolucji miotły. Pracę, niegdyś wykonywaną poprzez ...
Porównanie produktów