+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Artykuły BHP

Zabezpieczeni od stóp do głów, bo to właśnie Państwa bezpieczeństwo podczas pracy jest najważniejsze. Tutaj znajdą Państwo nowe modele odzieży roboczej: funkcjonalne, wygodne i nowoczesne.
Nasze kategorie produktów
Maski ochronne
Ochrona głowy, dróg oddechowych, oczu i słuchu jest kwestią bezkompromisową. W ...
Ochrona przeciwpożarowa
O ile chcielibyśmy, aby nigdy jej Państwo nie potrzebowali, ważne jest dla nas, ...

Pełne bezpieczeństwo podczas pracyBezpieczeństwo pracy jest sprawą bezprecedensową. Bezpieczne stanowisko pracy oraz bezpieczna odzież robocza należą do postaw funkcjonowania firmy, co wpływa również na komfort pracy zatrudnionych w firmie osób. Pracodawca zobowiązany jest do zagwarantowania swoim pracownikom określonych standardów bezpieczeństwa. Standardy te definiowane są w drodze przepisów dot. ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników (BHP). Przepisy te określają na przykład, że otoczenie pracy ma być ukształtowane w sposób gwarantujący bezpieczeństwo umysłowe i fizyczne pracowników. Dodatkowo podejmując kwestie środków ochrony zdrowia i pracy należy zwrócić uwagę na aktualny stan techniki i higieny oraz zagwarantować nieprzerwany dostęp do środków koniecznych dla udzielenia pierwszej pomocy.Dobre i bezpieczne wyposażenieRzecz jasna nie powiemy Państwu w tej kwestii nic nowego, z pewnością zdają sobie Państwo sprawę, które z produktów są wymagane i potrzebne. Zadają sobie Państwo zatem pytanie jaką wartość dodaną mogą Państwo zyskać dzięki naszej firmie. Odpowiedź znajdą Państwo zaznajamiając się z naszą ofertą produktów: znajdą tu Państwo najwyższej jakości produkty, gwarantujące bezpieczeństwo pracy w Państwa firmie. W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór produktów zapewniających bezpieczeństwo i ochronę, które pogrupowaliśmy w odpowiednich kategoriach: odzież robocza, uzupełniana przez rękawice robocze i obuwie ochronne. Dla stanowisk pracy o wyższym poziomie ryzyka dodatkowo oferujemy maski ochronne, ochronę oczu i nauszniki. Oprócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo osłony spawalnicze oraz środki z zakresu pierwszej pomocy.Wygodne i bezpieczneBezpieczeństwo gwarantuje komfort wykonywanej pracy. Oferowana przez nas odzież robocza jest funkcjonalna i wygodna. Została wykonana z materiałów przyjaznych dla skóry, gwarantujących wysoki komfort noszenia a co za tym idzie – wysoki komfort pracy. Zadbaliśmy również o wyśmienitą jakość materiałów, które poddawane są regularnym testom na zawartość substancji niebezpiecznych. Pomyśleliśmy również o atrakcyjnym wzornictwie oferowanej przez nas odzieży roboczej: sportowe wzory, dopasowane fasony oraz optymalna swoboda ruchów – zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Wystarczy jedno kliknięcie!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów