+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę
TAKKT AG, KAISER+KRAFT EUROPA i
KAISER+KRAFT GmbH z siedzibą w Stuttgarcie

Czas, żebyśmy się bliżej poznali.
Przedstawiamy, KAISER+KRAFT.


Serdecznie witamy w wiodącej europejskiej sieci sprzedaży wysyłkowej wyposażenia fabryk, magazynów i biur, spółki KAISER+KRAFT Europa GmbH. Około 1000 pracowników dba o realizację Państwa zamówień, oferując Państwu produkty marek własnych, sprawdzone rozwiązania i doskonałą obsługę Klienta oraz do 15 lat gwarancji a na życzenie montaż, naprawę i serwis zamówionych u nas produktów.

Zamówione produkty dostarczamy bezpiecznie, szybko i na czas – nasza dewiza to: „wszystko dla firmy“. Precyzując: oferujemy Państwu ponad 50.000 wysokiej klasy produktów z przeznaczeniem dla fabryki, transportu, magazynu, środowiska i biura − za pośrednictwem katalogu, aplikacji App na iPhon'a i iPada oraz Internetu. W ten sposób mogą Państwo cieszyć się wieloma korzyściami oraz i najlepszą jakością naszego szerokiego asortymentu zarówno w wielu krajach Europy. To jeszcze nie wszystko: jako przedsiębiorstwo o charakterze Multichannel oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo techniczne za pośrednictwem infolinii oraz na miejscu w siedzibie Klienta.


Czy zdają sobie Państwo sprawę, że dzięki nam zakupy w tradycyjnej formie dokumentowej można zracjonalizować obecnie dzięki nowoczesnym procesom elektronicznym? Od ponad 15 lat oferujemy naszym klientom indywidualne rozwiązania z zakresu eProcurement, obejmujące wysoki stopień automatyzacji procesów w przedsiębiorstwie – od katalogu, poprzez system elektronicznych zamówień i fakturowania aż po elektroniczną formę faktur korygujących (w formie tzw. odwrotnego obciążenia).

Czyni to z KAISER+KRAFT dealnego partnera dla Państwa biznesu w zakresie rozwiązań typu One-Stop-Shop.

 

Grupa KAISER+KRAFT, posiadająca spółki w 19 krajach, jest przedsiębiorstwem należącym do holdingu TAKKT.

Historia firmy

1945 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Stuttgarcie

1967 Przejęcie Vink en Zonen w Holandii
1973 Przejęcie Frankel we Francji
1974 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Wielkiej Brytanii i Szwajcarii
1975 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Belgii

1983 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Austrii
1986 Założenie firmy KAISER+KRAFT we Włoszech
1989 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Hiszpanii

1990 Założenie firmy KAISER+KRAFT na Węgrzech
1992 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Polsce
1993 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Czechach

2001 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Portugalii
2002 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Japonii
2006 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Chinach
2007 Założenie firmy KAISER+KRAFT na Słowacji
2010 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Rosji
2012 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Słowenii

2016 Założenie firmy KAISER+KRAFT w Chorwacji

Skrócony profil TAKKT AG

TAKKT to wiodący na rynku Europy i Ameryki Północnej koncern wielokanałowej sprzedaży wysyłkowej, zajmujący się sprzedażą wyposażenia przemysłowego dla firm. Koncern wraz ze swoimi markami jest reprezentowany w ponad 25 krajach. Asortyment spółek-córek obejmuje ponad 200.000 produktów z zakresu wyposażenia fabryk i magazynów, mebli klasycznych i o specjalnym wzornictwie oraz akcesoriów, opakowań transportowych, artykułów wystawienniczych, elementów wyposażenia do handlu detalicznego oraz dla rynku usług gastronomicznych i hotelowych.

Więcej informacji na temat grupy TAKKT można znaleźć na stronie www.takkt.de .

Wartości przedsiębiorstwa


REALIZM

TAKKT dba o bezpośrednio widoczną i odczuwalną rzeczywistość przedsiębiorczą. To oznacza przejrzystą i jasną komunikację, bezpośrednie i proste działania. Zarówno nasi pracownicy jak i personel kierowniczy mają świadomość, że poprzez swoją pracę przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstwa.

 

SYSTEMATYCZNOŚĆ

TAKKT nieprzerwanie pracuje nad wymiernością i efektywnością podejmowanych działań. Kombinacja wyczucia i konsekwencji w realizacji modelu przedsiębiorstwa TAKKT umożliwia nam aktywne sterowanie osiąganą przez nas zyskownością i wartością dodaną, pozytywnie wpływające na dobro wszystkich grup zainteresowanych.

 

PARTNERSTWO

TAKKT stara się, aby zarówno klienci jak i dostawcy widzieli w nas partnera we wspólnym sukcesie i byli zmotywowani do ścisłej współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Do naszych priorytetów należą stały poziom zadowolenia naszych klientów, doskonała jakość oferowanego przez nas serwisu i wspólne zyski. Chcemy być ponad naszą konkurencją.

 

CIĄGŁOŚĆ

TAKKT to ciągłość i wiarygodność - nawet w czasach zmian. Nasze działania planowane są średnio- i długoterminowo. Stawiamy na rozwój majątku trwałego, ciągłe poszerzanie wiedzy i konsekwentne dopasowanie do zmian i nowych okoliczności.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

TAKKT aktywnie postrzega swoją odpowiedzialność społeczną i wstawia się za postulowaniem i propagacją wartości ludzkich i ekologicznych. Zwracamy uwagę na respektowanie indywidualnej i kulturowej odmienności a zrównoważony rozwój postrzegamy jako ważny element konkurencji.

 

ZAUFANIE

W TAKKT dotrzymujemy obietnic. W tym sensie uważamy, że wiarygodność i przejrzyste schematy naszych działań są miarodajną skalą naszych czynów. Również w przypadku konfliktów podporządkujemy się dobrym zamiarom, wspieramy się i wspólnie szukamy odpowiednich rozwiązań. Zaufanie, respekt i równość uważamy za oczywiste.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów