+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Zastosowanie
Wysokość
Wys. regału
Wyposażenie
Właściwości
Szerokość
Rodzaj regału
Rodzaj produktu
Pokaż więcej
 

Regały magazynowe

Znaleziono 136 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 136 artykuł/-y/ -ów
Potrzebują Państwo nowych regałów magazynowych? Zatem z pewnością zadali już sobie Państwo najważniejsze pytania: jak duże są pomieszczenia? Co i w jakich ilościach będzie składowane? Jaka jest waga towarów? Na podstawie odpowiedzi szybko okaże się, które regały magazynowe będą odpowiednie. Wystarczy wybrać między regałem wtykowym a skręcanym, między półkami z rurek a półkami kratowymi, między drewnem a stalą. Dla każdego zastosowania znajdą Państwo łatwo właściwy regał. Oprócz regałów magazynowych na tej stronie oferujemy również regały o dużej rozpiętości lub regały wspornikowe. Jeśli chcą Państwo na nowo urządzić swój magazyn lub mają szczególne wymagania, od samego początku chętnie będziemy Państwu służyć pomocą. Jak działamy, dowiedzą się Państwo z naszych projektów i referencji.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów