Promocja
Nr: 739988 49

Stalowa wciągarka bramowa PA – Vetter elektryczny wciągnik łańcuchowy i układ jezdny do ręcznego przesuwania, nośność 2000 kg

Stalowa wciągarka bramowa PA – Vetter

szer. wewn. 3000 mm

Szerokość śladu [mm]
80.306,70 zł
Cena / szt. (brutto)

Czas dostawy: 4–5 tygodni
Promocja
Już teraz przy zamówieniu można otrzymać walizkę narzędziową za 1 zł*.
i
Lub
Logowanie i przejście w 3 krokach do oferty
Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym (lub zaloguj jako użytkownik) a następnie wykonaj poniższe kroki
Opis produktu
  • Ruchoma wciągarka do zastosowania na elastycznych i zmieniających się stanowiskach pracy
  • Kompaktowa konstrukcja pozwalająca na użycie w ograniczonych przestrzeniach
  • Cztery rolki skrętne z hamulcem postojowym, w tym dwie z podwójną blokadą
Ta ruchoma wciągarka bramowa z 4 rolkami skrętnymi z ustalaczami (z czego 2 z podwójną blokadą) może być stosowana w zmiennych lokalizacjach, w których ładunki transportuje się jedynie okazjonalnie. Ładunki te można bez trudu podnosić i wywozić, np. podczas naprawy maszyn lub prac montażowych. Dzięki łatwemu systemowi rozkładania wciągarka ta sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie trzeba działać szybko. Wysokość podpór i długość toru można dostosować do warunków przestrzennych.
Uwarunkowania techniczne tych żurawi wymagają wykonania na zamówienie – nie ma zatem możliwości zwrotu towaru.
Dane techniczne
Nośność2000 kg
Wersja wciągarek bramowychżuraw z wciągnikiem elektrycznym i podwoziem do ręcznego przesuwania
Materiałstal
Szerokość szkieletu bocznego2170 mm
Wys. podnoszenia maks.2316 m
Podnoszenie główne4 m/min
Podnoszenie precyzyjne1 m/min
Napięcie zasilania400 V / 50 Hz
Napięcie sterowania konsolą24 V
Wyposażenie kółek4 rolki skrętne z ustalaczami, 2 z podwójną blokadą
Właściwościmobilny
Kolorjasnoszary, RAL 7035
Ciężar podnośnika maks.150 kg
Rodzaj produktuwciągarki bramowe
Dostawawstępnie zmontowane, montaż końcowy wykonany we własnym zakresie
Szerokość śladu3200 mm
Szer. wewn.3000 mm
Wys. konstrukcji od – do3340 mm
Ciężar549 kg
Szer. kołnierza wysięgnika150 mm
Szerokość3400 mm
Zrównoważony rozwój
Produkt z potencjałem rozwoju

Ten produkt nie spełnia jeszcze w wystarczającym stopniu naszych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Nie oznacza to, że nie ma on żadnych właściwości świadczących o jego zrównoważonym charakterze – ogólny wskaźnik punktacji wynosi jednak poniżej 3 punktów. Z tego powodu nie jest on (jeszcze) wyróżniony jako bardzo zrównoważony. Nasza ocena zrównoważonego rozwoju opiera się na przejrzystych, jasno określonych kryteriach ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Celem jest podkreślenie potencjału rozwoju i zapewnienie większej przejrzystości.

Więcej informacji na temat oceny produktów i naszej inicjatywy zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie informacyjnej .