+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Dł. szlabanu
Szer. wewn. blokady
Szerokość
Wysokość
 

Zapory drogowe, szlabany

Szlabany gwarantują zachowanie przejrzystego układu w przestrzeni wewnątrzzakładowej i publicznej. Te optyczne sygnalizatory dróg i miejsc chronią przed wypadkami i nieautoryzowanym dostępem osób trzecich lub ostrzegają pracowników przed niewidocznymi zagrożeniami i znakują obszary ryzyka.
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
| | |
Mannus - Zapora z przeciwwagą
z przeciwwagą i stałą podporą
netto
od 5.420,-
Mannus - Zapora z przeciwwagą
z przeciwwagą i sprężynowanym wspornikiem wahadłowym
netto
od 5.420,-
netto
od 4.730,-
netto
od 4.120,-
Szlaban, elektryczny
zintegrowane ogniwo solarne obsługa zdalna
netto
od 5.890,-
netto
od 2.080,-
Obrotowa zapora drogowa
szer. wewn. 1,5 m
netto
od 2.130,-
netto
od 2.480,-
Obrotowa zapora drogowa
szer. wewn. 2,5 m
netto
od 2.800,-
netto
od 3.220,-
netto
od 4.950,-
Mannus - Szlaban ręczny
sprężynowy wspornik wahadłowy
netto
od 4.950,-
Szlabany
1 para
netto
od 4.140,-
Mannus - Zapora z przeciwwagą
ze sprężyną gazową i stałą podporą
netto
od 5.340,-
Mannus - Zapora z przeciwwagą
ze sprężyną gazową i sprężynowanym wspornikiem wahadłowym
netto
od 5.500,-
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
Szlabany i zapory drogowe do kontroli ruchu
Szlabany i zapory drogowe zapewniają przejrzysty układ na drogach zakładowych i zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi osób trzecich. Szlaban stanowi jednoznaczny, widoczny sygnał i przede wszystkim blokuje drogę. Instalacje szlabanowe mogą więc pełnić funkcję blokad parkingowych i blokad przejazdu przy bramach. Jako blokada wjazdu szlaban ma za zadanie regulować dostęp na teren zakładowy. Natomiast na terenie zakładu przykładowo dobrze widoczna instalacja szlabanowa wskazuje na pierwszeństwo przejazdu kolei wewnątrzzakładowej. Odblaskowe tabliczki i bariery z lampkami ostrzegawczymi sprawiają, że podjazdy są dla wszystkich dobrze widoczne nawet w nocy. Wjazdy i wyjazdy pojazdów firmowych i prywatnych samochodów są zabezpieczone dzięki zainstalowanym w tym celu produktom do odgradzania i znakowania, takim jak np. szlabany elektryczne. Wolne miejsca parkingowe można wyróżnić profesjonalnym znakowaniem, a miejsca zajęte zabezpieczyć przed parkowaniem przy użyciu zapór drogowych. Ważne drogi dojazdowe, jak te dla straży pożarnej, dzięki zastosowaniu odpowiednich znaków pozostają niezastawione na wypadek nagłej sytuacji. Zamocowanie niewielkich zapór drogowych na drogach dla pieszych może zmusić rowerzystów do zejścia z roweru. Zapory drogowe są najczęściej obrotowe, tak aby w wyjątkowych sytuacjach z chodnika mógł również skorzystać samochód. Nowoczesne szlabany z wysokiej jakości materiałów mają zatem zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest jasne i wyraźne regulowanie dostępu i przejazdu.

Szlabany – i wiesz, gdzie jechać
Szlabany i zapory drogowe dostępne w KAISER+KRAFT umożliwiają widoczne oznaczenie dróg i miejsc publicznych lub wewnątrzzakładowych. Jednoznaczne sygnały uzyskane dzięki dobrze umieszczonemu znakowaniu i tablicom zapobiegają nieporozumieniom i zapewniają przejrzystość na drogach dojazdowych. KAISER+KRAFT oferuje Państwu profesjonalne zapory, np. do obszarów zagrożenia, które to zapory można szybko i w elastyczny sposób instalować i usuwać. Stabilne, zamykane szlabany (dostępne również w wymiarach wg indywidualnych potrzeb) z przeciwwagą lub ze sprężyną gazową regulują wjazdy i wyjazdy, jeśli chodzi o Państwa garaż lub nieruchomość. Ogranicznik wysokości może przykładowo zapobiec wjazdowi dużych ciężarówek. Odporne na warunki pogodowe tablice uzupełniają asortyment firmy KAISER+KRAFT i dają Państwu możliwość celowego blokowania lub regulowania dojazdów. Szlabany i zapory drogowe zapewniają osobom odwiedzającym Państwa nieruchomość przejrzyste warunki i zapobiegają wjazdowi nieproszonych pojazdów. Prosimy już teraz wybrać szlabany odpowiednie do Państwa firmy, by móc regulować dojazd do Państwa.
Porównanie produktów