Wstecz
Poradnik zakupowy - transport

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro

Podnoszenie i opuszczanie za naciśnięciem przycisku

Czy dla każdej małej śrubki trzeba od razu przerywać pracę, a sięgając po każdy element konstrukcyjny przyjmować znaną z jogi pozycję wojownika? Ciągłe pochylanie się, przysuwanie, wstawanie i siadanie… czy naprawdę nie da się prościej? Da się: z elektrycznym stojakiem na materiały EUROKRAFTpro!

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro wt$

Ten nowy członek zespołu jest pomocny, sprawny, pojemny, solidny, silny i chętny do pracy.

Dzięki swojej elastyczności elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro nie tylko ułatwia podnoszenie i opuszczanie ładunków o masie do 125 kg, lecz także chroni siły Państwa pracowników. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu jest on zawsze gotowy do pracy – a elektryczna regulacja wysokości działa nawet pod obciążeniem. Pochylana powierzchnia ładunkowa ułatwia również dostęp do pobranego towaru. W ten sposób np. w warsztacie elektryczny stojak na materiały dba o to, aby można było wygodnie sięgnąć po następną śrubkę lub kolejny element konstrukcyjny, bez wykonywania przy tym karkołomnych ewolucji.

Żegnaj robocza jogo! Czas na łatwiejsze warunki pracy.

Możliwość wyboru między dwoma wielkościami platformy: łatwiejsze warunki pracy w dużym i małym wymiarze

Ergonomia za naciśnięciem przycisku

Łatwe przenoszenie ładunków o masie do 125 kg

Panel obsługi

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro wt$

Podnoszenie i opuszczanie bez chwili zawahania. Dzięki haptycznym przyciskom z czytelnymi symbolami można intuicyjnie obsługiwać elektryczny stojak na materiały i w dziecinnie prosty sposób sterować nim w górę lub w dół.

Możliwość zapisu 3 pozycji pozwala również na automatyczne podjeżdżanie na zapamiętane wysokości.

Możliwość pochylenia + wielkość platformy

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro wt$

Wielkość platformy jest dostosowana do wymiarów pojemników euro do ustawiania w stos: 600 x 400 mm lub 800 x 600 mm. Pochylenie platformy można regulować w zakresie od 0° do 40° (regulacja 4-stopniowa, każdorazowo o 10°). Dźwignia blokująca znajduje się na zewnątrz, a tym samym jest bardzo łatwo dostępna.

Do wyboru są 2 warianty platform: powierzchnia ładunkowa z zabezpieczeniem antypoślizgowym lub wanna z wkładem z płyty MDF. Dzięki dwóm wgłębieniom w spodzie wanny wkład ten można łatwo podnieść i wyjąć lub wymienić.

Wymienny akumulator litowo-jonowy

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro wt$

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro zapewnia bardzo długi czas pracy oraz pełną mobilność dzięki systemowi wymiennych akumulatorów litowo-jonowych. Jedno ładowanie akumulatora oznacza czas pracy wynoszący maks. 80 cykli ruchu przy pełnym obciążeniu. Aby zapewnić ciągłą gotowość do pracy, wyczerpany akumulator wystarczy wymienić na naładowany.

Stan naładowania jest sygnalizowany wizualnie przez wskaźnik poziomu naładowania akumulatora oraz akustycznie przez sygnał dźwiękowy. A jeśli stojak ma być wykorzystywany stacjonarnie, możliwe jest również zasilanie sieciowe.

Zastosowanie

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro wt$

Ten stojak na materiały można wykorzystywać na wiele sposobów, zwłaszcza w celu zapewnienia i utrzymania materiałów do pracy na ergonomicznej wysokości, np. na stanowiskach montażowych, podczas komisjonowania, w magazynie, na produkcji, podczas prac montażowych lub konserwacyjnych. Stojak na materiały jest również mile widzianym współpracownikiem przy tworzeniu prototypów i na etapie wytwarzania.

Idealnie nadaje się również jako mobilne miejsce na odłożenie laptopa, dokumentów roboczych itp.

Na zapytanie

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro wt$

Do zastosowania w branży elektrycznej lub do dalszej obróbki elementów elektronicznych (np. w przemyśle samochodowym) oferujemy na zapytanie elektryczny stojak na materiały również w wersji ESD (Electro-Static-Discharge). Na zapytanie możliwe są również wersje specjalne.

Prosimy o kontakt z opiekunem klienta lub z naszym działem obsługi klienta.

Ekstra dodatki

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro wt$

Specjalnie dla Państwa zapewniamy 5 lat obsługi posprzedażnej, 10-letnią gwarancję i pierwszorzędne wyposażenie dodatkowe, m.in. zewnętrzną ładowarkę, wymienny akumulator i pasujące pojemniki euro do ustawiania w stos.

Odkryj naszą profesjonalna kolekcję

EUROKRAFT: wytrzymałe produkty, których nic nie zatrzyma
EUROKRAFTpro

EUROKRAFTpro

Najwyższa jakość, aby spełniać najwyższe wymagania

EUROKRAFTbasic

EUROKRAFTbasic

Dobra jakość zawsze się opłaca

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro mg$

Czas na łatwiejsze warunki pracy!

Nowy członek zespołu jest gotowy do pracy! Warto już teraz zyskać decydującą przewagę i złożyć zamówienie. Jak zwykle zajmiemy się tym „bez żadnych karkołomnych ewolucji“.

Chętnie służymy pomocą w wyborze dostosowanego do indywidualnych potrzeb elektrycznego stojaka na materiały EUROKRAFTpro.

Czy słyszeli Państwo o laboratorium KK?

To nowe laboratorium innowacji KAISER+KRAFT – dla wszystkiego, co pozwala nam osiągać postęp. Tutaj pracujemy nad pomysłami, produktami i innowacjami. Nie chodzi nam bowiem tylko o to, by coś robić dobrze, lecz by robić to lepiej. W końcu nasze rozwiązania powinny nie tylko doskonale działać, lecz także sprawiać przyjemność. Bowiem tylko wtedy mogą w pełni zaspokoić Państwa wymagania.

Zajrzyjcie Państwo do laboratorium i poznajcie panią K. – która jest bezpośrednim łącznikiem z laboratorium innowacji KK, jeśli chodzi o wszystko, co niezbędne do tego, aby być doskonale wyposażonym dziś i jutro.

Najpopularniejsze kategorie z niniejszego przewodnika