+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

 • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
 • bezpłatny transport do Klienta
 • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
 • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Średnica
Szerokość
Rodzaj produktu
Odporne na działanie temperatur
Min. odstęp obserwacyjny
Miejsce zastosowania
Materiał
Pokaż więcej
 

Lustra drogowe, lustra bezpieczeństwa

Lustereczko, powiedz przecie … dzisiaj nikt już nie pyta o to, kto jest najpiękniejszy, lecz kto jest tym właściwym. Lustra drogowe, ustawione w odpowiednich miejscach to gwarancja porządku i bezpieczeństwa: na terenie zakładu, w hali produkcyjnej, na drogach wewnętrznych, przy wjazdach i w przejściach podziemnych.
Znaleziono 40 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 40 artykuł/-y/ -ów

Lustra drogowe i lustra bezpieczeństwa: widzę to co TyCzy droga wolna, czy grozi zderzenie – na słabo widocznych drogach wyjazdowych i w niespokojnych obszarach zakładu nie zawsze jest to od początku jasne. Przynajmniej dopóki nie zostaną ustawione lustra drogowe, które loterię zmienią w jasną sprawę – i to nie tylko na terenie firmy.Czy stosowanie luster drogowych jest regulowane przepisami?Ustawodawca nie określa zasad względem zastosowania luster dla bezpieczeństwa w firmie. Ciekawostką jest, że lustra nie należą do znaków drogowych, uwzględnionych w kodeksie ruch drogowego. Wyjątek stanowi Austria. Jest to punkt, który w przypadku szkody może okazać się istotny najpóźniej podczas negocjacji z ubezpieczycielem.Jakie są dostępne rodzaje luster drogowych?Lustra drogowe oferowane w KAISER+KRAFT zasadniczo rozpoznają Państwo po charakterystycznym biało-czerwonym oznaczeniu bezpieczeństwa, tzw. „krawędzi ostrzegawczej''. Ma ona dwie funkcje: zwraca uwagę i zapewnia, że osoba obserwująca lustro – a tym samym niebezpieczne miejsce – jest świadoma zagrożenia. Oznaczenie dodatkowo wskazuje na to, że mamy do czynienia z lustrem, ukazującym otoczenie w specyficzny sposób. Obrazowanie to jest zależne od typu produktu: • Różne rozmiary i kształty zapewniają obszar odzwierciedlenia różnej wielkości. Można zatem kierować się tym, na co dane lustro drogowe chce nam zwrócić uwagę lub wg tego, który obszar wymaga zwiększonej uwagi. W tym wypadku należy wybrać możliwie jak największe lustro, wspierające optyczne obrazowanie i wizualny odbiór.


 • Różne odstępy obserwacyjne (w bezpośredniej relacji z rozmiarem i kształtem) określają miejsce montażu i pozycjonowanie lustra drogowego. Dane te są wytycznymi. O ile odstęp obserwacyjny je przekracza, jakikolwiek obraz w lustrze jest widoczny, zmniejsza się jednak obszar jego percepcji optycznej.


Lustra drogowe stworzone i zoptymalizowane z myślą o zastosowaniu wewnątrz i na zewnątrz budynków wykonane są z materiałów odpornych na uderzenia i pęknięcia, dzięki specjalnemu uchwytowi zabezpieczone są przed wiatrem o sile orkanu (certyfikat na obciążenie wiatrem). Zimą ich funkcjonalność pozostaje niezmienna.Które lustra nadają się do stosowania zimą?Zwykłe szkło lustrzane nie miałoby szans w starciu z niskimi temperaturami i wahaniami temperatur. Dlatego nie nadawałoby się do naszych luster bezpieczeństwa ani luster drogowych. Szkło akrylowe, odporne na pęknięcia, stal szlachetna i Sekurit są znacznie lepszym rozwiązaniem. Nie chroni ich to wprawdzie przed zaparowaniem ani zalodzeniem, lecz wiele z naszych luster jest odpornych i na takie niespodzianki. Są wykonane z materiałów termoaktywnych, niektóre z nich są nawet ogrzewane. Który model jest najlepszy dla Państwa zakładu, chętnie wyjaśnimy Państwu osobiście przez telefon.

Jakie są dostępne lustra bezpieczeństwa?Lustra drogowe, to jeszcze nie wszystko, co KAISER+KRAFT posiada w swojej odblaskowej ofercie. Znajdą tu Państwo liczne modele, zwiększające widoczność w najróżniejszych sytuacjach i obszarach: • Małe lustra kontrolne z lekkim wybrzuszeniem dla większej kontrolo przenośników taśmowych, maszyn i śluz

 • Lustra z efektem powiększenia do kontroli linii produkcyjnych

 • Lustra panoramiczne do montażu sufitowego lub ściennego z widokiem 360 stopni

 • Lustra szerokokątne zapewniające dużą widoczność bez zniekształceń w różnych obszarach roboczych

 • Lustra uniwersalne z lekkim wybrzuszeniem idealne na dużych powierzchniach

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów