Elektryczne narzędzia ogrodnicze

Te elektryczne narzędzia ogrodowe sprawiają, że przycinanie żywopłotów lub trawników i czyszczenie ścieżek staje się dziecinnie proste. Z akumulatorem, dzięki któremu uzyskuje się większą swobodę ruchu i chroni się środowisko.

W kategorii Elektryczne narzędzia ogrodnicze oferujemy Państwu produkty następujących marek: Kärcher.

Elektryczne narzędzia ogrodnicze – dla zadbanych terenów zewnętrznychZieleń na zewnątrz wygląda dobrze, ale tylko wtedy, gdy jest regularnie przycinana i zawsze zadbana. Nasze elektryczne narzędzia ogrodnicze zapewnią to w okamgnieniu.W jakich pracach sprawdzą się nasze elektryczne narzędzia ogrodowe?Wysokie trawy i niezadbane żywopłoty robią złe wrażenie na odwiedzających. Źle utrzymane ścieżki zwiększają ryzyko wypadków na terenie zakładu. Z kolei pracownicy chętniej spędzają przerwy na świeżym powietrzu, kiedy nie muszą się przedzierać przez stosy liści.To tylko trzy z wielu dobrych powodów, dla których warto pielęgnować zieleń na terenie zewnętrznym i usuwać liście ze ścieżek. Doskonale sprawdzą się w tym nasze elektryczne narzędzia ogrodowe. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zadbać o tereny zewnętrzne własnej firmy lub instytucji, czy też zaoferować swoje usługi innym.W naszym sklepie oferujemy:  • Kosiarki akumulatorowe

  • Kosy akumulatorowe

  • Dmuchawy akumulatorowe

  • Akumulatorowe nożyce do żywopłotu


Wszystko akumulatorowe? Zgadza się. I mamy ku temu dobre powody.Łatwa obsługa, wydajność i niski poziom emisji – zalety narzędzi ogrodowych zasilanych akumulatoramiDuża wydajność przy niewielkim wysiłku, a do tego wygodna obsługa. Nasze elektryczne narzędzia ogrodowe z akumulatorem łączą w sobie szereg zalet w zakresie cięcia trawników i żywopłotów oraz czyszczenia dużych powierzchni:  • Duża swoboda ruchu: Dzięki zasilaniu akumulatorem nie ma znaczenia, jak daleko od żywopłotu znajduje się kolejne gniazdo elektryczne. Nie ma też żadnych plątających się pod nogami kabli.

  • Wysoka wydajność: Renomowani producenci, m.in. Kärcher, to gwarancja wysokiej wydajności, wysokiej funkcjonalności i ergonomii.

  • Niski poziom hałasu: Idealne rozwiązanie, by sąsiedzi nie skarżyli się na hałas. Nasze akumulatorowe kosiarki lub dmuchawy do liści są tak ciche, że można ich bez przeszkód używać przez całą dobę, a także przed szpitalami lub szkołami.

  • Brak spalin: Środowisko jest szczęśliwe, gdy nie emituje się do niego żadnych zanieczyszczeń. Dużą zaletą są również niskie wymagania w zakresie konserwacji. Gdy korzysta się z urządzeń zasilanych akumulatorem, np. w kosiarce nie ma już potrzeby wymiany świec zapłonowych.


Jakie wyposażenie dodatkowe jest potrzebne?Często żadne. Wiele z naszych elektrycznych narzędzi ogrodowych otrzymują bowiem Państwo ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Jeśli akumulator nie wchodzi w zakres dostawy, jest on do nabycia oddzielnie w naszym sklepie, również w praktycznym zestawie startowym zawierającym dwie sztuki. Oba warianty są także idealne jako produkty zapasowe.Ponadto w KAISER+KRAFT oferujemy wiele produktów, które zapewnią atrakcyjność obszarów zewnętrznych: ławki do przytulnych stref wypoczynku, pojemniki na odpady, donice i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych elektrycznych narzędzi ogrodowych lub innych artykułów z naszego asortymentu, prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.