+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Umożliwcie Państwo swoim pracownikom, aby spędzili przerwę w zagospodarowanej przestrzeni zewnętrznej poprzez odpowiednie ukształtowanie miejsca do relaksu czy to w strefie wypoczynku, czy też w parku lub w letnim ogródku.

 

KAISER+KRAFT oferuje Państwu wszystko, co jest niezbędne do ukształtowania przestrzeni zewnętrznej, w tym między innymi stojaki na rowery, ławki parkowe, pojemniki i kosze na odpady i wiele innych artykułów. Na tej stronie zgromadziliśmy dla Państwa najciekawsze propozycje z naszej oferty. Do całości naszego asortymentu przejdą Państwo klikając w poniższy link:

 

Przejrzyj cały asortyment

 

Stojaki na rowery, Pałąki do przypinania rowerów

Rowerzyści potrzebują odpowiednich miejsc do parkowania rowerów. Bezpieczeństwo zaparkowanego roweru gwarantują w miejscach publicznych stojaki rowerowe lub pałąki do przypinania rowerów. Korzystanie z roweru to ekologiczna forma transportu (rezygnacja z samochodu na rzecz roweru to zmniejszenie szkodliwej emisji CO2 do atmosfery) oraz zarazem zdrowej aktywności człowieka, dlatego też każda firma, szkoła, urząd powinien zadbać o wystarczającą ilość stanowisk do parkowania rowerów. KAISER+KRAFT oferuje szeroką gamę pałąków do przypinania rowerów, stojaków na rowery (jedno- i dwustronnych) oraz wiat i zadaszeń na rowery, które dzięki ochronie rowerów w zmiennych warunkach atmosferycznych gwarantują ich użytkownikom przyjemny komfort w drodze z pracy do domu. Pałąki i stojaki na rowery w ofercie KAISER+KRAFT wykonane są z masywnej rury stalowej do przykręcenia lub wbetonowania do podłoża co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa antykradzieżowego.

 

Przejrzyj cały asortyment

 

Zadaszenia i wiaty

W przestrzeni zewnętrznej ruch pracowników panuje do momentu, kiedy jest ładna pogoda i świeci słońce. Gdy pojawia się deszcz, wiatr lub śnieg to każdy szuka suchego miejsca pod dachem. W szczególności dotyczy to palaczy, którzy nie mogą rozstać się z nałogiem. Także w parkach i na przystankach komunikacji w oczekiwaniu na autobus z pracy oraz w otoczeniu stojaków rowerowych idealnym rozwiązaniem są różnego typu zadaszenia chroniące od wiatru i deszczu. Wiele firm szuka dla swoich pracowników rozwiązania tego problemu. KAISER+KRAFT ma w tym zakresie gotowe rozwiązania. Oferujemy Państwu wiaty dla palaczy i praktyczne zadaszenia na rowery i pojazdy. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo uniwersalne rozwiązania złożone z elementów podstawowych i dobudowywanych pozwalających w każdym momencie na rozbudowę konstrukcji. Nasze produkty wykonane są ze stabilnych elementów z profili stalowych oraz bezpiecznego szkła, gwarantując długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

 

Przejrzyj cały asortyment

 

Ławki parkowe, stoły

Ukształtowanie przestrzeni zewnętrznej wokół firmy wpływa pozytywnie na pracowników pozwalając im na chwilę odprężenia podczas dnia pracy, szczególnie podczas przerwy śniadaniowej czy też obiadowej. KAISER+KRAFT oferując Państwu klasyczne ławki z tworzywa sztucznego, ławki parkowe z siedziskiem drewnianym lub zestawy do siedzenia ze stołem zapewnia szeroki wybór mebli do zastosowania na zewnątrz. Materiał z którego są one wykonane jest odporny na wpływy atmosferyczne niezależnie czy zdecydują się Państwo na produkty z tworzywa sztucznego, drewna czy też konstrukcji z siatki metalowej. Ławki w konstrukcji z siatki metalowej nadają się w szczególności do zastosowania w przestrzeni publicznej (szkoły, parki, ulice) gdyż nie ulegają łatwo zabrudzeniu. Do otoczenia wokół firmy polecamy natomiast wygodne ławki z siedziskiem z impregnowanego drewna. Nasze wysokiej jakości produkty gwarantują Państwu długotrwałe użytkowanie. Wszystkie oferowane przez nas stoły i ławki znajdą Państwo w sklepie internetowym KAISER+KRAFT

 

Przejrzyj cały asortyment

 

Pojemniki na odpady, popielnice

Pojemniki na odpady oraz popielnice na niedopałki to podstawowe wyposażenie przestrzeni zewnętrznej wokół firmy. Bez tych produktów miejsce, w którym gromadzą się pracownicy w czasie przerwy bardzo szybko stałoby się zaśmieconym terenem. Także w przypadku przestrzeni publicznej takiej jak parki i miejsca odpoczynku przy drogach i autostradach jest to niezbędne wyposażenie. Praktyczne rozwiązania pojemników na odpady wraz z popielnicą przyczyniają się do prawidłowego zagospodarowania powstających odpadów. Zastosowanie trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów jak blacha stalowa czy też specjalne tworzywa sztuczne poprawia estetykę przestrzeni oraz zapobiega aktom wandalizmu. W zakresie wyposażenia przestrzeni zewnętrznej KAISER+KRAFT oferuje Państwu w swoim sklepie internetowym szeroką gamę kolorystyczną pojemników na odpady oraz popielnic, w tym również o nowoczesnym kształcie oraz w wersji ze stali szlachetnej. Pozwala to na należyte zadbanie o otoczenie zewnętrzne Państwa firmy.

 

Przejrzyj cały asortyment