+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Systemy porządkowania biurek
Systemy porządkowania biurek potrzebne są wówczas, gdy na biurku panuje straszny chaos lub kiedy nie bardzo już wiadomo, gdzie co odłożyć. Nawet biurko ma w końcu swoje granice. Codzienność w biurze często jednak przynosi ze sobą więcej dokumentów i przyborów, niż stanowisko pracy jest w stanie pomieścić. Aby zapewnić sobie orientację w sytuacji, warto skorzystać z pomocnego wyposażenia biura. Wydajna praca możliwa jest jedynie dzięki przemyślanej organizacji wszystkich materiałów. Funkcjonalny system na stanowisku pracy oznacza kompetencje i sumienną pracę. Dla wszystkich przepełnionych biurek systemy ich porządkowania stanowią zatem przemyślane rozwiązanie. Telefon najrozsądniej jest umieścić na uchylnym ramieniu pod telefon, tak aby każdorazowo zapewnić do niego swobodny dostęp ze wszystkich stron. Oczywiście niezbędny jest również dobry system sortowania, który można łatwo zapewnić dzięki profesjonalnym systemom magazynowym. Czas to pieniądz, dlatego też uporządkowane dokumenty stanowią fundament wydajnej pracy. W razie wątpliwości po prostu zastąpcie Państwo miejsce dla telefonu i wynieście je na wyższy poziom.

Systemy porządkowania biurek i orientacja w sytuacji zapewniają produktywność
Korzystanie z systemów porządkowania biurek ma sens, ponieważ stanowisko pracy jest wizytówką pracownika i jego pracy. W codzienności biurowej niezbędne jest praktyczne uporządkowanie wszystkich przyborów biurowych i dokumentów. Wiele produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym może pomóc zapanować nad chaosem na biurku. Dzięki ofercie produktów zapewniających więcej miejsca na biurku problem przepełnionych stanowisk pracy już wkrótce będzie przeszłością. Te materiały biurowe ułatwiają codzienną pracę oraz wspierają wydajne działanie. Dzięki systemom magazynowym można szybciej znaleźć odpowiednie dokumenty, a tym samym zapewnić klientom lepszą obsługę. Zachęcamy do skorzystania z oferty KAISER+KRAFT, gdzie znajdą Państwo szereg artykułów do porządkowania biurka; dzięki nim miejsce pracy znów będzie miejscem, w którym wszyscy będą chętnie i wydajnie pracować.

Więcej miejsca na biurku

Posprzątać biurko i pozbyć się wszystkiego, co niekoniecznie musi się na nim znajdować, to zajęcie w sam raz dla naszych systemów porządkowania biurek! Wysięgnik na monitor, uchwyt na tablet, ramię uchylne pod telefon i pojemniki na dokumenty pozwolą na idealną organizację stanowiska pracy.
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
| | |
Muszla telefoniczna
wys. x szer. x głęb. 615 x 590 x 470 mm
netto
2.740,-
Nowość
EUROKRAFT - Uchwyt do tabletu
z mocowaniem do kraty
Cena na zapytanie
Nowość
EUROKRAFT - Uchwyt do tabletu
z mocowaniem do rury
netto
593,-
Nowość
EUROKRAFT - Uchwyt do skanera
z mocowaniem do rury
netto
499,-
Nowość
EUROKRAFT - Uchwyt do skanera
z mocowaniem do kraty
netto
499,-
Ramię uchylne pod telefon
obrotowe w zakresie 360°
netto
od 279,-
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów