+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Materiał
Materiał pokrywy
Rodzaj mocowania
Szerokość
Wysokość
 

Szyldy

Gdzie w Państwa firmie pracuje pan X? A gdzie znajdę panią Y? Dokładne oznakowanie pozwoli Państwa klientom na bezproblemowe odnalezienie szukanych miejsc i osób. Tabliczki na drzwi w połączeniu z tablicami informacyjnymi posłużą za doskonały drogowskaz w meandrach firmowych korytarzy.
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
| | |
Tabliczka na drzwi
z bezpiecznego szkła ESG, opak. 2 szt.
netto
od 205,-
Tabliczka na drzwi
z sygnalizacją, z bezpiecznego szkła ESG
netto
180,-
Tabliczka na drzwi z aluminium
zawieszana w formacie pionowym lub poziomym, opak. 10 szt.
netto
od 457,-
Tablica informacyjna
z bezpiecznego szkła ESG
netto
od 269,-
Tabliczka informacyjna z aluminium
zawieszana w formacie pionowym lub poziomym, opak. 5 szt.
netto
410,-
netto
od 187,-
netto
od 400,-
DURABLE - Tabliczka na drzwi
z tworzywa, opak. 5 szt.
netto
od 275,-
DURABLE - Tablica informacyjna
z tworzywa, opak. 5 szt.
netto
505,-
DURABLE - Tabliczka informacyjna
wys. x szer. x głęb. 325 x 235 x 15 mm, opak. 5 szt.
netto
505,-
Tabliczka na drzwi
rama z profilu aluminiowego
netto
od 305,-
Tablica informacyjna
rama z profilu aluminiowego
netto
od 306,-
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
Tabliczki na drzwi jako optymalne oznakowanie
Bez tabliczek na drzwi często trudno byłoby się odnaleźć. Szczególnie w dużych przedsiębiorstwach i budynkach instytucji publicznych, do których przychodzi duża liczba osób, trzeba zapewnić możliwość szybkiego trafienia we właściwe miejsce. Funkcjonalne oznakowanie pomieszczeń i dróg jest zatem bardzo pomocne. Atrakcyjne wizualnie drogowskazy ułatwiają klientom i pracownikom orientację już przy wjeździe na teren zakładu lub wewnątrz zakładu. W znalezieniu drogi do docelowego budynku i właściwego pracownika pomocnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest czytelna tablica informacyjna. Informacyjne tabliczki na drzwi pomagają przede wszystkim w szybkim odnalezieniu właściwego biura. Odpowiednie wyposażenie biura wymaga funkcjonalnego planowania i wysokiej jakości sprzętów. Klienci będą doceniać nie tylko przyjazny sposób wskazywania drogi, lecz również będą pozytywnie kojarzyć całą strukturę biznesową. Dzięki zastosowaniu tabliczek na drzwi i całego oznakowania stwarzają Państwo profesjonalny system organizacyjny. To doskonała wizytówka całego przedsiębiorstwa.

Funkcjonalne oznakowanie – aby podążać właściwą drogą
Dobrze przemyślane oznakowanie szyldami/tabliczkami ułatwia klientom i pracownikom codzienny dojazd do zakładu i poruszanie się po jego terenie. Dzięki ofercie tabliczek na drzwi można skompletować przejrzysty i dobrze uporządkowany system organizacyjny. Oferta ta obejmuje różnego rodzaju systemy szyldów, wizualnie atrakcyjne drogowskazy i stylowe tabliczki na drzwi. W łatwy sposób można zestawić możliwie jak najlepsze oznakowanie szyldami/tabliczkami, które będzie się uzupełniać, dając wizualnie jednorodne wrażenie. Szyldy różnych rodzajów umożliwiają wyraźne oznaczenie drogi do celu i są dla wszystkich zainteresowanych bardzo przydatne. Dzięki dostępnej w naszym sklepie internetowym bogatej ofercie szyldów i tabliczek również Państwa klienci i pracownicy będą mogli łatwo odnaleźć właściwą drogę. Wystarczy wybrać niezbędne artykuły i w ten sposób, dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom wskazującym drogę do każdego miejsca, poprawić nie tylko wizerunek firmy, ale i produktywność.
Porównanie produktów