+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wpuść powiew świeżości do swojej firmy – z wykorzystaniem wysokiej jakości wentylatorów KAISER+KRAFT! 

Jako wiodąca firma wysyłkowa w branży B2B oferująca wyposażenie dla biur, zakładów i magazynów zapewniamy naszym klientom nie tylko bardzo szeroki asortyment oraz szeroką wiedzę na temat produktów, lecz również bogaty pakiet usług serwisowych:

 

Bezpłatna wysyłka

Prawo do zwrotu w ciągu 30 dni

Szybka dostawa

Minimum 3 lata gwarancji

Wentylatory stojące

Wentylatory stojące należą do klasycznych modeli, chętnie wykorzystywanych latem. Można je znaleźć w biurach, sklepach, klubach fitness i innych firmach usługowych. 

 

Dzięki dużej ilości powietrza i silnemu nawiewowi wentylatory stojące nadają się również do większych pomieszczeń. Niektóre modele na niskich obrotach zapewniają symulację wiatru naturalnego. Na życzenie mogą się obracać, najczęściej pod kątem 90°, mają regulację wysokości oraz regulację kąta nachylenia. Dzięki temu wentylator stojący może z jednego miejsca optymalnie rozprowadzać powietrze w pomieszczeniu i optymalnie dostosować się do indywidualnych potrzeb. 

 

W KAISER+KRAFT znajdą Państwo wentylatory stojące w różnych wersjach. W poniższym zestawieniu prezentujemy Państwu wybór naszych modeli. Tutaj przejdą Państwo do pełnego asortymentu:

 

Obejrzyj wszystkie produkty

 

Wentylatory stołowe i sufitowe

Wentylatory stołowe i sufitowe zapewniają świeżą bryzę w miejscu pracy i ułatwiają pracę przy wysokich temperaturach.

 

Modele stołowe KAISER+KRAFT można ustawić odpowiednio do indywidualnych potrzeb pracowników, a dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem i silnikom niewymagającym konserwacji nadają się również do pracy ciągłej. 

 

Wentylatory sufitowe stale dbają o optymalny klimat w pomieszczeniu. Latem ochładzają pomieszczenie do przyjemnej temperatury dzięki dużemu obiegowi powietrza, a zimą przemieszczają ciepłe powietrze zgromadzone pod sufitem z powrotem na podłogę. W zależności od potrzeb należy w tym celu zmienić jedynie kierunek obrotów wentylatora. 

 

Na tej stronie przedstawiamy Państwu kilka wybranych modeli. Tutaj przejdą Państwo do pełnego asortymentu:

 

Obejrzyj wszystkie produkty

 

Wentylatory podłogowe

Wentylatory podłogowe można wykorzystać w pomieszczeniach fitness, solariach, biurach, jak również w przemyśle. Wysokonapięciowy wentylator bębnowy bardzo dobrze nadaje się jako model podłogowy, np. do chłodzenia maszyn, podczas gdy wentylator z chromowanym koszem ochronnym i metalowym stelażem lepiej pasuje do biur i obiektów handlowych.

 

W przypadku wentylatorów podłogowych cyrkulację powietrza można zorganizować w taki sposób, aby w pomieszczeniu nie fruwały kartki, a strumień powietrza nie wiał bezpośrednio na twarz.

 

Stabilny statyw podłogowy wentylatora można dodatkowo wyposażyć w rolki, aby umożliwić jego łatwy transport. Mniejsze modele wyposażono w poręczny uchwyt do przenoszenia. Na tej stronie prezentujemy Państwu kilka wentylatorów podłogowych. Nasz pełny asortyment można znaleźć tutaj:

 

Obejrzyj wszystkie produkty

 

Wentylatory przemysłowe

Wentylatory przemysłowe to bardzo wydajne wentylatory, które nadają się do wykorzystania na przykład w magazynie lub w produkcji. Tego rodzaju modele optymalnie nadają się do wentylacji dużych hal przemysłowych.

 

Są dostępne jako model podłogowy, stojący lub jako zamocowany na stałe model ścienny. Wersje mobilne nadają się na przykład do chłodzenia maszyn lub osuszania budynków, podczas gdy wentylatory przemysłowe przymocowane do ściany są chętnie wykorzystywane do wentylacji dużych pomieszczeń. 

 

W KAISER+KRAFT znajdą Państwo szeroki wybór wentylatorów podłogowych, które w zależności od zastosowania oferują bardzo wiele funkcji. Od wysokonapięciowych wentylatorów bębnowych do wentylatorów radialnych do wentylacji stanowisk pracy przy substancjach szkodliwych – u nas znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do firmy. W poniższym zestawieniu prezentujemy Państwu wybór naszych produktów. Nasz pełny asortyment znajdą Państwo tutaj:

 

Obejrzyj wszystkie produkty