+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Prasy do belowania

Prasy do belowania kompresują odpady takie jak kartony, folie, papier nawet do 95%. Są idealnym rozwiązaniem w zakresie redukcji objętości różnego rodzaju materiałów. W efekcie otrzymują Państwo łatwe do przetransportowania bale, które pozwolą na optymalny załadunek ciężarówek i oszczędności w zakresie wykorzystania sposobów transportu, obciążających środowisko. Dodatkowo umożliwiają przetwarzanie odpadów w surowce.
Znaleziono 0 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 0 artykuł/-y/ -ów
Prasy do belowania: co nie pasuje, to się dopasuje. Sortowanie, prasowanie, wywożenie, odzyskiwanie: w rzeczywistości te cztery rzeczowniki wystarczą, aby streścić sens i cel używania pras do belowania. Chętnie jednak przedstawimy Państwu również bardziej szczegółową charakterystykę. Prasy do belowania to maszyny, za pomocą których prasuje się, czyli zgniata różnorodne materiały, tak aby następnie móc je przetransportować w sposób oszczędzający miejsce lub odzyskać jako surowce wtórne. Materiałem do prasowania mogą być pojemniki z tworzywa lub metalu, opakowania z tektury lub kartonu, a także ścinki, folie, materiały z włókna, butelki PET i inne różnego rodzaju pozostałości z produkcji. Nie bez powodu na co dzień pras tych najczęściej nie nazywa się prasami do belowania, lecz raczej mówi się o nich: prasy do śmieci, prasy do odpadów, prasy do folii lub prasy do papieru. Choć tak naprawdę nie ma znaczenia, jak prasy te się nazywa: zapewniają one kompresję wszelkich materiałów nawet o 95%, robią z odpadów surowce wtórne, a przy tym oszczędzają również miejsce i pieniądze. Podsumowując: jeśli w Państwa zakładzie powstają większe ilości odpadów, a nie mają Państwo jeszcze prasy do belowania, to najwyższa pora, by ją sobie sprawić! Która prasa do belowania będzie najlepsza? Prasy do belowania można z grubsza podzielić na dwie kategorie, które różnią się między sobą dwoma cechami: w pełni automatyczne versus półautomatyczne oraz pionowe versus poziome prasowanie. W półautomatycznych prasach materiał wprowadzany jest ręcznie, natomiast w modelach w pełni automatycznych wszystko odbywa się za pomocą przenośnika taśmowego. Wymagana jest do tego odpowiednio duża powierzchnia, dlatego też automatyczne prasy do belowania nadają się zwłaszcza tam, gdzie zgniatane mają być średnie lub duże ilości odpadów, czyli np. w centrach dystrybucji lub gospodarki odpadami. A jaka jest różnica między pionowym i poziomym prasowaniem? Po części rozumie się to samo przez się: w przypadku pionowych pras do belowania materiał zgniatany jest z góry na dół. Prasy te potrzebują stosunkowo niewiele miejsca i nadają się do mniejszych lub średnich ilości materiału, np. w handlu detalicznym, a także w przedsiębiorstwach przemysłowych i logistycznych. Natomiast poziome prasy do belowania są wprawdzie niższe, potrzebują za to więcej miejsca. Prasy te można spotkać przede wszystkim w handlu hurtowym, w drukarniach i przedsiębiorstwach gospodarki odpadami. A jeśli nasza oferta pras do belowania Państwu nie wystarcza, zachęcamy do zapoznania się u nas z wieloma innymi specjalnymi produktami do warsztatu i przemysłu.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów