+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Rodzaj produktu
Pojemność
Materiał
 

Taczki

Taczka jest wynalazkiem pochodzącym z czasów antycznej Grecji. Pierwsza udokumentowana wzmianka o taczce pochodzi z umowy o zakup dla fabryki króla Anglii z roku 1222. Dzisiaj funkcjonuje w wielu rodzajach i wersjach – w naszym sklepie znajdą Państwo kilka z najlepszych typów tego uniwersalnego produktu.
Znaleziono 77 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 77 artykuł/-y/ -ów
Taczki jako niezbędni pomocnicy
Już setki lat temu taczki były jednymi z najważniejszych narzędzi podczas budowy pamiętnych monumentów. Nawet jeśli nie od razu Kraków zbudowano, bez tych urządzeń transportowych z pewnością trwałoby to znacznie dłużej. Już w antycznej Grecji, w cesarskich Chinach oraz w średniowiecznej Europie używano taczek, aby móc łatwiej transportować ciężkie ładunki. Taczki budowlane są niemal nieodzowne podczas budowy domów czy urządzania ogrodów. Murarz, malarz czy ogrodnik, każdy z nich chętnie sięga po taczki, wózki ręczne i płaskie taczki na kamień. Taczki są często przechylne lub wykonane w taki sposób, by można było za ich pomocą wykonywać określone zadania: przykładowo wypełniacz fug nadaje się specjalnie do zalewania ław fundamentowych, a wózek na cegły pomaga w transporcie ciężkich cegieł. Jeśli taczka musi być przechylna, w naszej ofercie internetowej znajdą Państwo z pewnością odpowiednią przechylną taczkę typu Japonka, którą dzięki inteligentnemu mechanizmowi można bez wysiłku przechylać. Taczki platformowe zapewniają natomiast miejsce i podporę na siano, snopy słomy lub kanistry.

Liczne funkcje taczek i wózków ręcznych
Taczki, wózki ręczne, czy też taczki transportowe – w naszej ofercie internetowej znajdą Państwo nie tylko odpowiednią taczkę, lecz również odpowiednie funkcje: duża, równa powierzchnia ładunkowa lub niecka, jedno koło lub cztery koła, dwa uchwyty do pchania lub kierowanie obrotnicą do ciągnięcia. Nawet ścianki boczne mogą występować w różnych wersjach, a także uwzględniono zalety ergonomiczne. Jeśli potrzebują Państwo jednak wersji specjalnej z odpowiednią wysokością przechylania lub z wyższymi ściankami bocznymi, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży, gdzie chętnie służymy Państwu pomocą. Alternatywne rozwiązania znajdą Państwo również w kategoriach przyczepy i wózki transportowe.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów