+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Nośność
Szerokość
 

Szyny przeładunkowe

Bezproblemowy przeładunek zapewnią Państwu oferowane przez nas stabilne szyny przeładunkowe. To praktyczne rozwiązanie funkcjonuje również jako szyna najazdowa, rampa najazdowa i rampa przeładunkowa i nadaje się do wyrównywania różnych wysokości. W naszej ofercie znajda Państwo pełen wybór pomostów przejazdowych, ramp przejazdowych do schodów i mostków klinowych!
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
Szyna przeładunkowa z aluminium
perforowana powierzchnia bieżna
netto
od 637,-
netto
od 889,-
Mostek klinowy
nośność 300 kg
netto
od 794,-
netto
od 1.320,-
netto
1.200,-
netto
od 2.090,-
netto
od 2.420,-
netto
od 1.510,-
netto
od 1.960,-
netto
od 2.370,-
netto
od 3.160,-
netto
od 3.830,-
netto
1.610,-
netto
1.330,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
Szyny przeładunkowe i pomosty jako pomoc w załadunku
Szyny przeładunkowe to pochyłe powierzchnie, po których można przewozić transportowane towary lub wózki na kółkach lub rolkach. W przeciwieństwie do ramp, które tworzą stałą konstrukcję, służą one zazwyczaj jako powierzchnia nośna lub jezdna między dwoma poziomami znajdującymi się na różnej wysokości. Są one często wykonane z profilowanej blachy stalowej lub aluminiowej z ogranicznikami bocznymi lub bez. W zależności od używanego produktu i jego wersji można zastosować różne rodzaje szyn przeładunkowych. Przy czym stosowane oznaczenia lub cele pokrywają się czasem ze sobą. W kategorii urządzenia podnośne i podnośniki mogą Państwo znaleźć szyny przeładunkowe i pomosty służące jako urządzenia pomocnicze do ładowania i rampy najazdowe. Odznaczają się one odpornością na działanie temperatur, dużą nośnością i solidnością. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo rampy do przejazdu schodów i różne wersje szyn przeładunkowych o różnorodnej nośności (np. ta rampa do przejazdu schodów ze specjalnymi szczelinami zapewniającymi lepszą ochronę antypoślizgową).

Wysokiej jakości szyny przeładunkowe i pomosty do Państwa fabryki
W naszym sklepie internetowym oferujemy m.in. szyny przeładunkowe z perforowaną powierzchnią bieżną i antypoślizgową powierzchnią jezdną. Bolce zabezpieczające i łącznik zabezpieczający zapewniają ochronę przed spadnięciem. W asortymencie znajdują się również kliny najazdowe z aluminium. Mają one zabezpieczenie, które chroni przed przejechaniem, oraz antypoślizgową powierzchnię najazdową, a ponadto zapewniają idealne wyrównanie poziomów wysokości między pojazdem a rampą. Ponadto KAISER+KRAFT oferuje swoim klientom pomosty przejazdowe z kątownikiem zabezpieczającym przed zsunięciem się, z platformą z antypoślizgową powierzchnią bieżną oraz z dwoma otworami do podnoszenia. W naszej ofercie wysokiej jakości szyn przeładunkowych i pomostów znajdą Państwo również pomost przejazdowy z ruchomą klapą przejazdową i listwami uchwytowymi. Jest on wyposażony w ruchomą klapę przejazdową ze wzmocnieniem bocznym. Oferowane przez nas profesjonalne szyny przeładunkowe dostępne są w wersjach o różnorodnej nośności, długości przejazdowej i szerokości przejazdowej.
Porównanie produktów