+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Szerokość
Wysokość
 

Pomosty robocze

Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozwiązaniem do pracy na wysokości w magazynie i warsztacie. Nasze pomosty robocze to wygodna i bezpieczna praca w nawet najwyżej położonych miejscach.
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 4.220,-
netto
od 5.160,-
EUROKRAFT - Pomost roboczy
wersja niemiecka, wersja wąska
netto
od 4.530,-
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
Pomosty robocze
W przypadku pomostów roboczych mowa jest o urządzeniach podnośnych i podnośnikach, które służą pracownikom jako platformy do wykonywania napraw i prac konserwacyjnych oraz jako miejsca składowania materiałów. W przeciwieństwie do wózków i stołów podnośnych nie mają one własnego napędu służącego do poziomowania. Można ich używać jako alternatywy dla rusztowania, lecz w przeciwieństwie do niego są ruchome. Pomosty robocze wyposażone są u dołu w rolki z ustalaczem, dzięki czemu można je szybko i łatwo przestawiać. Istnieją cztery główne grupy pomostów roboczych: pomosty robocze na ciężarówkach, pomosty robocze na przyczepach, samojezdne pomosty robocze i nożycowe podesty robocze. Samojezdne pomosty robocze mają napęd elektryczny, napęd silnikiem diesla lub są na baterie. Dostępne są również jako elementy dodatkowe do innych maszyn, takich jak stertowniki lub sztaplarki teleskopowe.

Profesjonalne pomosty robocze do użytku w fabryce
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne profesjonalne pomosty robocze również marki własnej EUROKRAFT. Pomosty te pokryte są wysokiej jakości lakierowaniem proszkowym i wyposażone w kieszenie najazdowe, dzięki którym mogą być podnoszone przez wózek widłowy. Ponadto modele z naszej oferty mają poręcze zabezpieczające, są ryglowane bolcami w celu zabezpieczenia przed zsunięciem się oraz mają powierzchnię antypoślizgową. Nasze dopracowane pomosty robocze umożliwiają bezpieczną i wygodną pracę na wysokościach i mogą być szybko i bez większego wysiłku przymocowane do wózka widłowego. Blokada bezpieczeństwa zapobiega natomiast przypadkowemu otwarciu drzwi. Niektóre modele są również wyposażone w praktyczne półki na narzędzia. Na zapytanie możliwe jest również dostarczenie wersji wąskich lub dostosowanych do przenoszenia dźwigiem, a także wersji dostosowanych do wymogów obowiązujących w danym kraju. Przykładowo dostępne są wersje brytyjskie i austriackie. W ofercie KAISER+KRAFT znajdują się również składane pomosty robocze.
Porównanie produktów