+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Nakładka
Nośność
Nośność na parę
Podnoszenie
Szerokość
Wys. robocza
Wysokość
 

Podnośniki do maszyn

Nasze maszynowe podnośniki pomogą Państwu w obsłudze dużych ciężarów. W szczególności zakłady, w których dzień w dzień transportowane są ciężkie towary, skazane są na użycie wciągników. Oferowane przez nas maszynowe podnośniki umożliwią Państwu łatwe podnoszenie i pozycjonowanie – ręczne, hydrauliczne, pionowe i poziome.
Znaleziono 23 artykuł/-y/ -ów
| | |
Podnośnik hydrauliczny
do użycia poziomego i pionowego
netto
od 1.880,-
QUIPO - Podwójny podnośnik
hydrauliczny, nośność 2800 kg
netto
8.990,-
netto
od 4.090,-
Podnośnik do mebli
1 x podnośnik, 8 x wózek
netto
305,-
netto
od 5.780,-
Urządzenie podnośnikowe
z hydrauliką i niklowaniem
netto
od 9.650,-
Nowość
Podpora pod naczepę
nośność 25 t
netto
od 7.850,-
Nowość
Podpora pod naczepę
nośność 30 t
netto
8.830,-
Podnośnik do maszyn
z hydrauliką i gwintem trzpieniowym
netto
1.250,-
Podnośnik
nośność 0,5 t
netto
od 999,-
Podnośnik
nośność 1,0 t
netto
od 1.030,-
Podnośnik
nośność 3,0 t
netto
1.730,-
Podnośnik korbowy
udźwig 1,5 t
netto
2.450,-
Podnośnik korbowy
udźwig 3,0 t
netto
2.480,-
Podnośnik korbowy
nośność 5,0 t
netto
2.920,-
Podnośnik korbowy
nośność 10,0 t
netto
4.160,-
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Wózek podnośny
z kółkami ze stali, nośność 1000 kg
netto
745,-
Wózek podnośny
kółka z opaską poliuretanową, nośność 1000 kg
netto
778,-
Transporter podnośny
mechaniczny, opak. 2 szt., nośność 600 kg
netto
4.120,-
Transporter podnośny
hydrauliczny, opak. 2 szt., nośność 1800 kg
netto
od 10.830,-
Podnośnik hydrauliczny
do użycia poziomego i pionowego, ze zdejmowaną dźwignią
netto
4.240,-
Znaleziono 23 artykuł/-y/ -ów
Podnośniki do maszyn
Istnieje wiele magazynów, w których bez podnośników do maszyn żadna praca nie byłaby możliwa. W przedsiębiorstwach, w których w magazynie i warsztacie pracownicy mają do czynienia z ciężkimi lub nieporęcznymi materiałami i towarami, potrzeba urządzeń, które będą pomocne w podnoszeniu i transporcie takich ładunków. Urządzenia podnośne i podnośniki, takie jak ten podnośnik, umożliwiają wykorzystanie technologii podnoszenia i transportu, która zapewnia oszczędność czasu i sił. W celu ochrony pracowników dla wszystkich indywidualnych ładunków powinien być dostępny właściwy podnośnik do maszyn. Za pomocą podnośnika do maszyn w łatwy i bezpieczny sposób podnosi się przedmioty, ustawia je we właściwej pozycji, przesuwa i transportuje. Niektórych podnośników można używać zarówno pionowo, jak i poziomo. Tak wymagający sprzęt powinien oczywiście podlegać regularnym kontrolom i pracom konserwacyjnym. Wysokiej jakości podnośniki do maszyn dostępne w KAISER+KRAFT zyskują zatem uznanie nie tylko dzięki trwałości, lecz również dzięki stosownemu okresowi gwarancji. Podnośniki do maszyn umożliwiają również łatwe podnoszenie innych urządzeń transportowych, tak aby szybko można było zmienić oponę lub przeprowadzić naprawę pod danym środkiem transportu.

Podnośniki do maszyn do profesjonalnego podnoszenia i transportu
KAISER+KRAFT posiada bogatą ofertę urządzeń podnośnych i podnośników. Nasz asortyment rozciąga się od prostych podnośników przyssawkowych aż po podnośniki hydrauliczne. W ten sposób można znaleźć optymalny podnośnik do maszyn odpowiadający danemu zapotrzebowaniu. Urządzenia te optymalnie nadają się do mocowania na równych i gładkich powierzchniach. Wyłącznie do podnoszenia mogą służyć wszelkiego rodzaju podnośniki korbowe, podnośniki do maszyn z gwintem trzpieniowym lub podnośniki hydrauliczne. Urządzenia te nie są jednak wystarczającym rozwiązaniem w sytuacji, gdy ładunki mają być nie tylko podnoszone, lecz również przenoszone. Wówczas trzeba użyć transportera podnośnego, który również jest dostępny w postaci różnych modeli. Te solidne, ruchome urządzenia są optymalne w przypadku bardzo ciężkich i nieporęcznych materiałów. To, co jedno urządzenie podnosi, drugie urządzenie przenosi. Jedynie dzięki całościowej ofercie urządzeń transportowych i podnośnych ważne procesy robocze z udziałem ciężkich ładunków mogą przebiegać szybko i planowo. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć informacje na temat różnorodnych środków transportu. W razie dalszych pytań nasz zaangażowany zespół serwisowy KAISER+KRAFT chętnie służy Państwu wszelką pomocą.
Porównanie produktów