+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
Logo KAISER+KRAFT
DBAMY, ABY BYLI PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI

Firma Kwesto stała się teraz częścią KAISER+KRAFT i prawie wszystko, co było do tej pory w ofercie Kwesto, jest teraz dostępne w ofercie katalogowej KAISER+KRAFT.

Chętnie przekierujemy Państwa w związku z tym na stronę internetową KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT pomoże Państwu także w realizacji wszelkich uprawnień z tytułu gwarancji w ramach dokonanych dotychczas zakupów w Kwesto.

Podstawowe zalety oferty KAISER+KRAFT (znane Państwu także z oferty KWESTO):

  • minimum 3 lata gwarancji i krótkie terminy dostawy
  • bezpłatny transport do Klienta
  • 30-dniowe prawo zwrotu towaru
  • brak minimalnej wartości zamówienia oraz opłat manipulacyjnych
P.S.
Jeśli byliście Państwo do tej pory zarejestrowanym Klientem w sklepie internetowym Kwesto to prosimy przejść teraz przez prosty proces rejestracji w nowym sklepie internetowym KAISER+KRAFT.

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Właściwości
Wersja szafki na kartotekę
Szerokość
Liczba szuflad
Kolor
Głębokość
 

Szafki na kartotekę

Szafka na kartotekę to rozwiązanie wręcz idealne dla gabinetu lekarskiego: pomieści setki a nawet tysiące przejrzyście posortowanych kart. A że szafki na kartotekę z reguły są otwierane i zamykane setki razy dziennie, w naszej ofercie znajdą Państwo ich praktyczne i bardzo solidnie wykonane wersje.
Znaleziono 20 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 20 artykuł/-y/ -ów

Dlaczego szafki na kartotekę są niezbędne?Pomimo digitalizacji, a tym samym coraz mniejszego zużycia papieru w biurze, istnieją dokumenty, które zawsze są przechowywane (przynajmniej dodatkowo) w formie papierowej. Mogą to być przykładowo różnego rodzaju świadectwa. W gablotach na ścianie chętnie wieszamy również dyplomy uczelni wyższych, dyplomy mistrzowskie lub istotne certyfikaty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Sekretariaty w szkołach, na uczelniach wyższych lub w działach personalnych przechowują z kolei takie i inne cenne dokumenty w szafach na kartotekę. Istnieją zatem instytucje, które nie mogą zrezygnować z takich szaf. Przykładowo szafy na kartotekę są niezbędne w gabinetach lekarskich i kancelariach prawniczych. Akta muszą być bowiem w każdej chwili gotowe do przekazania pacjentom i klientom. Jeśli konieczne jest przechowywanie setek akt pacjentów, wyników testów klasowych, akt osobowych lub dokumentów prawnych, należy również zadbać o ochronę danych wrażliwych. Zgodnie z RODO dane osobowe nie mogą być łatwo dostępne, dlatego też na tego rodzaju dokumentację rekomendujemy szafki na kartotekę z zamknięciem na klucz.Szafki na kartotekę – przedstawiciele porządkuOtwieranie, zamykanie i tak bez końca – w instytucjach korzystających z szafek na kartotekę czynności te powtarzają się niemal niezliczoną ilość razy. Szuflada otwierana jest kilkaset razy, aby wyjąć i na nowo posortować akta pacjentów lub inne ważne dokumenty. Oprócz częstotliwości na uwagę zasługuje również szybkość otwierania szuflad. Dzięki porządkowi, jaki panuje w szafkach na kartotekę, potrzebny dokument można znaleźć w mgnieniu oka.Z czego zrobione są szafki na kartotekę?Meble, które są w stałym użyciu, powinny być wykonane z materiałów, które są w stanie wytrzymać taki tryb pracy. Dlatego szafki na kartotekę dostępne w naszym sklepie internetowym są szczególnie solidne i stabilne. Oferujemy warianty z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo lub piecowo, które są nie tylko wytrzymałe, ale i eleganckie. W ten sposób wnoszą Państwo wkład w pozytywny ogólny wygląd miejsc pracy.Oferujemy szafki na kartotekę w popularnych kolorach, takich jak jasnoszary, biały, niebieski ultramaryna lub czarny. Kolory te można doskonale łączyć z już istniejącym wyposażeniem. Na przykład w sytuacji, gdy mają Państwo więcej kartotek niż miejsca lub jeśli chcą Państwo dopasować szafki na kartotekę do dotychczasowych regałów i szaf w swoich pomieszczeniach.Co więcej, szafki na kartotekę dostarczamy zmontowane w całości, dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić sobie dodatkowej pracy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów