+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Zasłony paskowe, przezroczysta ochrona
Zasłony paskowe składają się z przezroczystych pasków z tworzywa, posiadają zaokrąglone krawędzie, przez co umożliwiają bezpieczne przejście, bez ryzyka skaleczeń. Każdy pasek PCV jest mocowany do specjalnej szyny. Umożliwia to bezproblemową wymianę pojedynczych pasków. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo paski zapasowe w formie 50 m rolki, umożliwiającej łatwą wymianę uszkodzonych pasków. W zależności od stopnia nachodzenia na siebie poszczególnych pasków, zasłony paskowe chronią przed brudem, zimnem, cząstkami kurzu oraz hałasem. W sklepie internetowym czeka na Państwa wielostronna oferta umożliwiająca indywidualny wybór modeli zasłon paskowych: uchylnych, stałych lub przesuwanych na bok. Zasłony paskowe mocowane są przed lub pod nadprożem i dostępne są w wys. 2000 do 5000 mm. Dostarczana jest całkowita wymagana długość szyny oraz boczny ogranicznik końcowy wraz ze sprężyną. Prosimy o zwrócenie uwagi na potrzebne w tym celu miejsce z bocznej strony.

Zasłony paskowe do pomieszczeń produkcyjnych i chłodniczych
Zasłony paskowe to doskonały sposób na oddzielenie pomieszczeń produkcyjnych, poszczególnych obszarów hal produkcyjnych lub chłodni i powierzchni ogrzewanych. Składają się z naprzemiennie ułożonych przejrzystych i kolorowych pasków z tworzywa. Paski z tworzywa można montować w kształcie lamelek, jako zasłonę z PCV przy wejściach i otworach do pomieszczeń. Równocześnie zasłony paskowe sprawdzają się jako kompletne systemy zabudowy montowane w górnym i dolnym obszarze, tworząc sztywne oddzielenia hal. Obszary zastosowania zasłon z pasków z PCV są bardzo różnorodne. Pozwalają na przejście i przejazd przez zasłonę bez przeszkód takim pojazdom jak wózki widłowe. Bezpośrednio po przejściu lamele samoistnie się zamykają i chronią obszar wewnętrzny przed zimnem i kurzem. Zasłony paskowe są popularne w obszarach, w których pracuje się z wrażliwymi materiałami. Oddzielają np. lakiernie, chronią pracowników przed niebezpiecznymi substancjami, które mogą ulatniać się z oddzielonego obszaru. W ten sposób mogą Państwo wykorzystać zasłony paskowe jako praktyczne rozwiązanie lub mogą one stanowić alternatywę dla montażu ścianek działowych.

Zasłony paskowe

Zasłony paskowe to idealna ochrona maszyn oraz możliwość oddzielania hal. Zasłony paskowe z PCV są doskonałym, niedrogim rozwiązaniem stosowanym w dużych przejściach hal. W znacznym stopniu szczelne, otwierają się wyłącznie na szerokość przejeżdżającego pojazdu czy ładunku. Przy tym są bardzo praktyczne!


Zasłony paskowe są produktami na miarę wyprodukowanymi w oparciu o zamówienie. Prosimy o kontakt w celu dokonania prawidłowego zamówienia.

Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 252,-
netto
od 235,-
netto
od 299,-
netto
od 211,-
netto
od 628,-
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów